Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Royal Baby idzie do przedszkola

Governor-General at Admiralty House, Sydney, CC licence, commons.wikimedia.
7 stycznia 2016 in Styl Życia by redakcja
Dwuipółletni Jerzy z Cambridge, pierwszy syn księcia Williama i Kate Middleton poszedł do przedszkola.

6 stycznia 2016 brytyjskie media donosiły o pierwszym dniu małego księcia Jerzego w przedszkolu. Świat obiegły zdjęcia chłopca w granatowej kurtce z niebieskim plecaczkiem w pobliżu Westacre Montessori School Nursery w Norfolk, we wschodniej Anglii.

Przedszkole leży niedaleko rodzinnego domu młodej pary książęcej, Anmer Hall, i trzeci w kolejności sukcesor tronu będzie chodził do niego tylko wtedy, gdy rodzice będą na miejscu, a nie w Pałacu Kensington, który jest oficjalną rezydencją królewską. Według doniesień opłata za przedszkole wynosi 5,5 funta z godzinę.

Jerzy jest drugim pokoleniem brytyjskiej rodziny królewskiej, które idzie do przedszkola. Zwyczaj wprowadziła Diana, matka Williama i Harry’ego, która przed małżeństwem sama pracowała jako przedszkolanka. Starszego syna posłała do ekskluzywnej placówki koło Pałacu Kensington. Kate i William wybrali dla małego księcia metodę Montessori, znaną ze wspierania indywidualności i spontaniczności dzieci oraz zachęcania ich do wszechstronnego rozwoju.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI