Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
23 czerwca 2015 in Styl Życia by redakcja

Skąd czerpiemy informacje o podróżowaniu?

W ankiecie przeprowadzonej w kwietniu i maju bieżącego roku portal Agoda.com zapytał ponad 5,5 tys. użytkowników z całego świata, jakie źródła informacji uważają za najbardziej wiarygodne przy planowaniu podróży. Większość badanych wybrała internet.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Na pierwszym miejscu znalazły się fora internetowe (34%), a zaraz potem blogi o podróżowaniu i strony niezależne z wynikiem 28%. Jeśli dodamy to tego 12 % udziału aplikacji mobilnych, internet okazuje się źródłem rzetelnych informacji na temat podróżowania aż dla 71 % respondentów. Porady osób mieszkających w danym miejscu oraz przewodniki drukowane zostały wskazane łącznie przez 1/4 badanych.

„Nie jest niespodzianką, że coraz większa grupa podróżujących polega na źródłach internetowych. Umożliwiają one dostęp do połączonej bazy wiedzy i doświadczeń niezliczonej rzeszy osób. W razie potrzeby zawsze można też zawęzić wyszukiwanie do konkretnych potrzeb użytkownika, co kiedyś nie było możliwe”, powiedział John Brown, dyrektor ds. operacyjnych w firmie Agoda.

Ankietowani ufają informacjom w internecie, ponieważ sami także umieszczają tam recenzje i opinie. Dzielenie się swymi doświadczeniami z podróży na forach, portalach społecznościowych, w komentarzach pod artykułami albo w serwisach rezerwacyjnych zadeklarowało aż 79 % uczestników badania.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI