Słonecznie, kolorowo i energetycznie tak w Polsce obchodzono Międzynarodowy Dzień Jogi

Tegoroczny Dzień Jogi pod hasłem „Joga – styl życia” świętowaliśmy w niedzielę, 17 czerwca, w Warszawie w Łazienkach Królewskich oraz na 26 wydarzeniach w całej Polsce.

Już po raz czwarty obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Jogi. Polska jest jednym
z blisko 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto. Obchody główne
w Warszawie przyciągnęły ponad 20.000 osób, które w atmosferze rodzinnego pikniku ćwiczyły jogę i korzystały z wielu przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Do głównych obchodów przyłączyły się także inne polskie miasta od morza aż po góry. W ten wyjątkowy dzień miało miejsce 26 wydarzeń w tym pikniki, otwarte zajęcia jogi, wykłady i wartościowe spotkania.

W Warszawie każdy mógł znaleźć coś dla siebie – oprócz możliwości wzięcia udziału w lekcjach jogi najpopularniejszych stylów i metod (joga Iyengara, Ashtanga joga, Bikram joga, Kundalini) z dyplomowanymi nauczycielami można było też posłuchać wykładów nt. zdrowego stylu życia, a także zadać pytania ekspertom od jogi i diety.

STREFY MIESIĘCZNIKÓW ZWIERCIADŁO I SENS ORAZ SPOTKANIA Z AUTORAMI KSIĄŻEK WYDAWNICTWA ZWIERCIADŁO

  • Warsztat „Oddech – Twoja Moc” z Grzegorzem Pawłowskim autorem książki „Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej” Indywidualne konsultacje oraz mini sesje oddechowe z Grzegorzem Pawłowskim i ekspertami CUUD Coachingu Oddechem (www.coachingoddechem.pl)
  • Spotkanie z Karoliną i Maciejem Szaciłło, autorami książek m.in. „Dieta Raw Food”, „Zdrowa tarczyca”, „Jedzenie, które leczy”

Więcej info: www.dzien-jogi.pl oraz facebook.com/DzienJogi

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link