Smacznie i świeżo. Trzy sekrety dobrej lodówki

Jeśli dbasz o siebie i najbliższych to musisz zadbać również o jedzenie przechowywane w lodówce.
Abyś zawsze mogła się cieszyć smacznym i świeżym jedzeniem twoja lodówka powinna być jednocześnie przestronna, funkcjonalna oraz wyposażona w najnowocześniejsze technologie.

Podwójne drzwi, podwójna wygoda

Z myślą o osobach ceniących porządek i dobrą organizację przestrzeni, Samsung stworzył innowacyjny projekt lodówki Food ShowCase. Dzięki podziałowi na dwie strefy oddzielone osobnymi drzwiami, przechowywanie żywności jest wyjątkowo wygodne i praktyczne. Za pierwszymi drzwiami można przechowywać ulubione przekąski, napoje czy owoce, do których szybki dostęp zapobiega wychładzaniu całej lodówki. Drugie drzwi prowadzą do obszernego wnętrza lodówki z pojemnymi szufladami na produkty duże, rzadziej wyjmowane. Ze względu na różne potrzeby domowników, zewnętrzną komorę ShowCase podzielono dodatkowo na trzy strefy: dla dzieci, rodzinną i do gotowania. Rozwiązanie to z pewnością ułatwi utrzymanie ładu i usprawni przyrządzanie posiłków dla całej rodziny.

Jeszcze więcej miejsca

EU_Chef_Collection_Lifestyle_29Czy da się zwiększyć pojemność lodówki nawet o 50 litrów, nie zmieniając przy tym jej zewnętrznych wymiarów? Tak, dzięki technologii Space Max. W chłodziarkach Samsung zastosowano cieńsze ściany, dzięki czemu zmieścisz jeszcze więcej Waszych ulubionych produktów. Łatwy dostęp do jedzenia i zagospodarowanie każdego centymetra zapewni opracowany przez Samsung system organizacji przestrzeni. Ruchome półki, pojemne szuflady, regulowane balkoniki – wszystkie te rozwiązania mają za zadanie maksymalnie zwiększyć użyteczność urządzeń. Dobrze zaprojektowany sprzęt to nie tylko praktyczne technologie, ale i estetyka. Elegancki i minimalistyczny design lodówek Samsung podkreśli charakter każdej kuchni.

Świeżość bez szronu

EU_Chef_Collection_Lifestyle_14Wszystkie lodówki Samsung wyposażono w system No Frost, dzięki któremu żywność zachowuje dłużej świeżość, smak i walory odżywcze. Technologia likwiduje wilgoć z wnętrza lodówki, eliminując tym samym ryzyko pojawienia się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Wybierając lodówkę No Frost możesz też pożegnać się z uciążliwym obowiązkiem rozmrażania urządzenia, a zaoszczędzony w ten sposób czas poświęć np. na kulinarne eksperymenty. Dodatkowo, w wybranych modelach lodówek Samsung zastosowano technologie takie jak All Around Cooling czy Twin Cooling Plus™, które gwarantują, że temperatura wewnątrz lodówki w każdym jej miejscu jest stała, a produkty jeszcze dłużej zachowują świeżość i smak.