Spokojne wakacje od centrów handlowych, ale nie od zakupów z rabatami

Young Woman Lying In Hammock Shopping Online With Digital Tablet

Wakacje rozpoczęły się już na dobre kilka dni temu, a Ty wciąż nie masz czasu na odprężenie i spędzenie go nad dobrą książką, na przejażdżce rowerowej, joggingu czy spacerując?
W głowie miliony spraw do załatwienia, a upał nie ułatwia ci realizacji codziennej listy zadań. Do tego okres wakacji kojarzy nam się z niemałymi wydatkami, więc powodów do stresu jest wiele. Ale mamy na to rozwiązanie, które łączy ze sobą wygodę, spokój od niezdecydowanych klientów, oszczędność czasu i pieniędzy. Jak to możliwe nie rezygnując z zakupów?

W tym momencie możesz się rozmarzyć… A jeżeli choć przez chwilę pomyślisz „to niemożliwe” to po prostu uszczypnij się i uwierz, że tak to dzieje się na prawdę.

Jak powinien wyglądać Twój idealny wakacyjny dzień? Nasza propozycja jest taka. Wskakujesz w swój ulubiony strój kąpielowy, zakładasz okulary przeciwsłoneczne i z mrożoną herbatą i telefonem w ręku kładziesz się na leżak, by wejść na www.zrabatowani.pl. Po co? Jak to po co, przecież Twoja wakacyjna lista jest dość spora, a w serwisie setki marek. Wszystko w jednym miejscu, wygodnie, bez wychodzenia z domu i bez stresu. Po raz pierwszy możesz w spokoju realizować zakupy! Ale to nie koniec dobrego… Bo najważniejsze jest to, że część wydanej kwoty, za kilka dni wróci na Twoje konto. Jak to możliwe?

Portal zrabatowani.pl otrzymuje prowizję za każdy zakup, który został wykonany za jego pośrednictwem. I właśnie tą prowizją dzieli się z nami. Bez haczyków, bez gwiazdek i bez drobnych druczków. Za piękne, żeby było prawdziwe? Otóż, nie! Dzieli Cię jedynie sześć kroków od pokochania zakupów:

1. Pobierasz aplikację w sklepie iTunes (kliknij tutaj) bądź Google Play (kliknij tutaj). Wystarczy, że klikniesz „zainstaluj” a aplikacja automatycznie ściągnie się na Twoje urządzenie mobilne.

Zrzut ekranu 2016-07-05 o 15.40.092. Logujesz się – jeżeli posiadasz konto na portalu wystarczy, że wpiszesz swoje dane do logowania, a wszystkie punkty cashback będą obowiązywały również podczas obsługi aplikacji.

3. Jeśli nie posiadasz konta – zarejestruj się. Możesz zrobić to na portalu, jak również bezpośrednio z poziomu aplikacji.

4. Po zalogowaniu masz dostęp zarówno do swojego konta, jak i wszystkich sklepów oraz aktualnych promocji i kodów rabatowych.

5. W górnym okienku wyszukujesz interesującą Cię markę, produkt lub jego kategorię. Automatycznie wyświetlają Ci się wyniki związane z danym hasłem.

6. Jeżeli nie szukasz konkretnej marki tylko chcesz zobaczyć wszystkie sklepy, w których możesz odebrać rabat klikasz w skrót na dolnym pasku. Przechodząc do strefy sklepów możesz kliknąć w wybrany logotyp sklepu by zobaczyć wszystkie oferowane promocje.

Screenshot_20160630-102253Screenshot_20160630-102415

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Gdy jesteś zdecydowana, kliknij „Skorzystaj z promocji”, a kod automatycznie skopiuje się do schowka. Przejdź następnie do strony sklepu internetowego, wybierz produkt dla siebie, a podczas dokonywania płatności w odpowiednim miejscu wklej kod. Wartość Twoich zakupów zostanie obniżona, a Ty masz możliwość zbierania kwoty cashback.

Czy to nie brzmi rozsądnie? Pewnie nie bardzo… W końcu kto rozsądny daje nam pieniądze za zakupy?! Aplikacja Zrabatowani.pl powstała z myślą o szybkich i oczywiście tanich zakupach w Internecie, które możesz realizować dzięki urządzeniom przenośnym. Korzystanie z niej oraz z obowiązujących rabatów i promocji, jest całkowicie darmowe.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci korzystania z rabatów jak ze słońca. W końcu są wakacje!

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link