Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Akademia Kobiet Sukcesu
Akademia Kobiet Sukcesu
14 października 2015 in Styl Życia by redakcja

Szkoła liderek. Centrum przedsiębiorczości dla kobiet

Wydaje Cię się niemożliwe, żeby zrobić biznes w Twoim przypadku?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jeśli od dawna myślisz o tym, żeby otworzyć własny biznes, ale dotąd niewiele w tym kierunku zrobiłaś…

Jeśli czujesz, że własna firma to coś idealnego dla Ciebie, ale nie wiesz jak ruszyć…

Jeśli brakuje Ci wiary w to, że możesz osiągnąć sukces i chcesz nareszcie się odważyć zrobić  pierwszy krok…

Koniec czekania, czas działania! Już 23 października rusza V edycja Szkoły Liderek, unikalnego studium przedsiębiorczości dla kobiet pod  hasłem „Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu”!

Dołącz do Szkoły Liderek i przygotuj się do otwarcia własnego biznesu z polskimi bizneswomen! W V  edycji Szkoły Liderek będziesz mogła skorzystać z wiedzy, doświadczenia biznesowego i  mentorskiego wsparcia m. in.:

Celestyny D. Osiak – coach kobiet przedsiębiorczych z ponad 17-letnim doświadczeniem w  prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe  dla międzynarodowych korporacji. Obecnie właścicielka firmy szkoleniowej,  która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla kobiet przedsiębiorczych.

Katarzyny Dziubałki –  adeptka II edycji Szkoły Liderek, organizatorka dużych konferencji dla kobiet oraz biznes mixerów dla przedsiębiorców, redaktor naczelna magazynu internetowego dla kobiet przedsiębiorczych liderka.pl.

Patrycji Załug  – bizneswoman, właścicielki Instytutu Przemiany i współwłaścicielki Akademii Kobiet Sukcesu, obecnie społeczności ponad 10 tysięcy kobiet. Po 10 latach pracy w korporacji, własny biznes zbudowała bez budżetu, polegając na swojej wiedzy, umiejętnościach i pewności siebie. Z jej autorskich warsztatów „Codziennie PEWNA SIEBIE” skorzystało już ponad 1000 kobiet! Współzałożycielka Szkoły Liderek.

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

Już tylko 4 miejsca czekają na najbardziej zmotywowane kobiety, które czują się gotowe, aby wziąć życie we własne ręce i z pomocą praktyków biznesu przygotować i przetestować na rynku swój  własny pomysł na biznes. Aplikuj do Szkoły Liderek i zostań liderką własnego życia! Dowiedz się więcej: http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI