Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

15 października 2014 in Styl Życia by redakcja

Tajemnicze osobowości. Konkurs Lenovo

14 października skończył się etap głosowania internautów na najciekawszych DOersów w konkursie Zrób to z Lenovo. Drugi etap przyniesie kolejne wyzwanie dla wyłonionych dziewięciu DO'ersów, czyli przygotowanie kompleksowego projektu, przedstawiającego swoją pasję i siebie jako DOersa.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Między 16 października a 2 listopada 2014 dziewiątka szczęśliwców wybranych w głosowaniu internautów będzie musiała przygotować prezentację, która stanie się ich przepustką do wygranej w wysokości 30 000 złotych. Każdy z uczestników II etapu projektu otrzyma pomoc od wybranej przez siebie „Osobowości”. Powstaną trzy grupy po trzy osoby – pierwszeństwo wyboru będą mieli uczestnicy z największą liczbą głosów od internautów.

Osobowości będą pełnić rolę wskazania charakteru pracy finałowej, pomagającym w wyborze właściwej ścieżki, prowadzącej do wygrania nagrody głównej. To właśnie ich pasje, osobowość i charakter wykonywanej przez siebie pracy, będą miały inspirować finalistów walczących o atrakcyjną nagrodę od Lenovo.

Kim są tajemnicze Osobowości?

Karolina Czarnecka – studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie, absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Całe jej życie kręci się wokół szeroko pojętej sztuki. Ważnym momentem w jej karierze był udział w finale XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego została wyróżniona Nagrodą Specjalną, przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Później znalazła się w finale Konkursu im. J. Przybory. Kolejnym istotnym momentem był występ Karoliny podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie znalazła się w gronie finalistek, wykonując m.in. piosenkę Hera Koka Hasz i LSD, cover zespołu Tiger Lillies. Wykonanie stało się hitem internetu, uzyskując ponad 11 milionów odsłon. W 2014 roku artystka zadebiutowała również na deskach teatralnych, w spektaklu „Miłość blondynki” w reżyserii Krystyny Jandy. Następnie dołączyła do obsady „Pożaru w burdelu”, z którym po raz pierwszy wystąpiła podczas Open’er Festival ’14. Na jesieni 2014 roku ukaże się debiutancka płyta artystki.

Piotr Kędzierski – urodził się w 1982 roku w Warszawie. Wspólnie z Tymonem Tymańskim prowadzi kultową audycję Ranne Kakao. Współpracował z TVP2, TVP Kultura, Polsatem, a w TVP1 prowadził autorski talkshow „Lubię to”. Prywatnie DJ o bogatym warsztacie, szara eminencja legendarnej formacji „Exboyfriends”. Weekendami mózg operacji pod kryptonimem „stop &  play”. Swego czasu najbardziej anonimowy bohater dodatku „Fakt gwiazdy”.

 

Małgorzata Kosińska – osiem miesięcy trenowała pod czujnym okiem Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego. Jest następcą Adama Małysza w zespole RMF 4RACING Team i prawdopodobnie najpiękniejszą kobietą na scenie polskiego off-roadu! Małgorzata Kosińska zadebiutowała na rajdzie Baja Poland, gdzie, pilotowana przez Andrzeja Derengowskiego, dała pokaz szybkiej i pewnej jazdy. Dzięki ogromnym wysiłkom oraz wsparciu członków zespołu, zna swoja wartość. W sezonie 2014 prowadzi w klasyfikacji na Mistrza Polski w klasie Open . Chciałaby zaszczepić zainteresowanie tematyką rajdów wśród większej rzeszy kobiet.

 

Po zakończeniu drugiego etapu Osobowości będą oceniać pracę członków swojej grupy i przyznawać im punkty. To one wraz z kolejnym etapem głosowania internautów zdecydują o tym, którzy z DOersów dostaną się do ścisłego finału. Pod koniec listopada do finałowej rywalizacji staną trzy najlepsze osoby, a ich prace zostaną dodatkowo ocenione przez przedstawiciela Lenovo.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI