Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

13 stycznia 2016 in Styl Życia by Monika-Stachura

Trendy żywieniowe 2016

Brytyjski serwis The Food People typuje treny kulinarne 2016. Czas pokaże, co będzie w tym roku modne w Polsce.

Moda na czerń. Na talerzach będzie królować czerń, nawet jeśli czasami farbowana… Naturalność można odnaleźć w czarnym ryżu albo w atramencie z ośmiornicy, mątwy czy kalmara.
fot.123rf

123rf.com

Zupoterapia zamiast sokoterapii. Detoks zmieni oblicze, warzywa odnajdą się nie tylko w sokach, ale też w oczyszczających i odżywiających zupach.
fot.123rf

123rf.com

W poszukiwaniu dobrego cukru. Coraz więcej konsumentów, którzy wciąż jeszcze nie odzwyczaili się od słodzenia, będzie poszukiwać zdrowszych produktów, takich jak miód, syrop klonowy lub z agawy, cukier kokosowy.
fot.123rf

123rf.com

Powrót tłuszczów. Po wieloletniej banicji tłuszcze znów będą mile widziane w kuchni, w końcu to im zawdzięczamy dużą dozę codziennej energii i smar dla trybików w mózgu.
fot.123rf

123rf.com

		
	

Strony: 1 2


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI