iSki Ischgl – aplikacja mobilna dla narciarzy

Aplikacja mobilna dla narciarzy
www.ischgl.com

Ischgl należy do najnowocześniejszych stacji narciarskich w Alpach. W tym roku ośrodek wzbogacił się o aplikację mobilną dla turystów.
Ischgl słusznie cieszy się dobrą opinią wśród narciarzy. W ośrodku jest łącznie 238 kilometrów tras o wszystkich poziomach trudności. Tergoroczny sezon narciarski rozpocznie się w 23 listopada. Ośrodek przygotował aplikację mobilną iSki Ischgl na iPhony i telefony z systemem Android. iSki Ischgl ma spełniać funkcję przewodnika (informator o wyciągach, restauracjach, telefonach alarmowych, a począwszy do grudnia – także koncertach i korkach na drogach), ale może być także osobistym programem sportowym (sumuje przebyte odległości, pozwala porównywać wyniki wśród członków grupy). Bezpłatna aplikacja jest do ściągnięcia na trasach, przy stacjach kolejki i w restauracjach.

Ischgl znane jest z hucznych imprez muzycznych. Otwarcie sezonu potrwa aż tydzień. 1 grudnia 2012 w ramach „Top of the Mountain Opening Concert” na stoku zagrają legendarni Scorpions. W minionych latach gościli m.in. Rihanna i Roxette. Na zakończenie ostatniego sezonu wystąpiła tu Mariah Carey.