Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

1 października 2011 in Turystyka by redakcja

Nowe połączenia lotnicze na słowackie Tatry

Eurolot od 8 grudnia uruchamia nowe połączenia z Warszawy i Gdańska do Popradu w słowackich Tatrach.

Loty planowane są dwa razy w tygodniu – w czwartki i w niedziele. Samolot będzie w stanie zabrać jednorazowo 47 pasażerów. Cena biletu w jedną stronę to 195 zł. W przypadku podróży ze sprzętem sportowym (narty, deska snowboardowa, itp.), wiąże się to z dodatkową opłatą – 25 zł za odcinek lotu.

Międzynarodowe lotnisko w Popradzie jest najwyżej położonym lotniskiem dla samolotów pasażerskich w Europie Środkowej. Wybudowano je na 718 m n.p.m, 200 m od nowego węzła autostrady łączącej Poprad i Wysokie Tatry z Niskimi Tatrami (Jasna-Chopok). Do centrum miasta jest zaledwie 5 km, a dojazd do najbardziej popularnego ośrodka narciarskiego na Chopoku trwa 30-40 minut autostradą i 10 minut drogą górską.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI