Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Dreamliner
12 października 2011 in Turystyka by redakcja

Pierwsze loty Dreamlinerem wyprzedane

Na aukcji portalu Ebay bilety na pierwszy lot Boeingiem 787 Dreamlinerem zostały sprzedane za rekordową kwotę 31 tys. dolarów!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pierwszy lot został zaplanowany na start z lotniska Narita w Japonii i uda się do Hong Kongu, gdzie posiadacz biletu będzie mógł przenocować w Kowloon Shangri-La Hotel. Następnego dnia będzie mieć miejsce powrót.

Na aukcyjną licytację został wystawiony pakiet dwóch biletów, z czego drugi był właśnie tym powrotnym.

Cena wywoławcza wynosiła 1700 dolarów, ale błyskawicznie wzrosła i zatrzymała się na kwocie 31 tysięcy dolarów, które będzie musiał zapłacić zwycięzca aukcji.

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz japońskiej instytucji Conservation International Japan zajmującej się ochroną środowiska.

Wnętrze Dreamlinera

Boeing 787 Dreamliner to maszyna, która będzie rewolucją w światowym lotnictwie. W samolocie wszystko zrobiono od nowa. Spala o 20% mniej paliwa, dzięki czemu ma większy zasięg. Jest także lżejszy, dzięki wykorzystaniu nowych materiałów i konstrukcji.

Pierwszy oblot Dreamlinerem odbył się 15 grudnia 2009. W Polsce Boeingi 787 zaczną latać od kwietnia 2012 roku.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI