Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

27 lipca 2016 in Styl Życia by redakcja

Twarze polskiego biznesu. Rozmowy „na kawie” Joanny Rubin

Spokojnie. Możecie odetchnąć z ulgą, bo »Twarze polskiego biznesu. Rozmowy „na kawie”« nie są kolejną książką o złotych receptach na sukces. Nie są też pomnikiem postawionym tym, którym w życiu zawodowym udało się pewnie wszystko.

Twarze_polskiego_biznesu_800pixBlogerka Joanna Rubin zaprosiła do rozmowy przy kawie ulubionych liderów polskiego biznesu:

– dr Irenę Eris

– Teresę Mokrysz

– Solange Olszewską

– Joannę Klimas

– Piotra Voelkela

– Wojciecha Kruka

– Rafała Brzoskę

– prof. Andrzeja Blikle

– Michała Czekalskiego i Łukasza Olek.

Dyskutowali o swoich historiach, marzeniach i wartościach, za które dadzą się pokroić. Wszystkie wywiady w niezwykły sposób podsumowała wybitna psycholog dr Joanna Heidtman.

Motywem przewodnim publikacji jest to, że wszyscy się możemy od siebie uczyć, a wiedza jest na wyciągnięcie ręki i warto się nią dzielić.

Magazyn Sens jest patronem książki, która dostępna jest w dobrych księgarniach.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI