Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

13 grudnia 2014 in Styl Życia by redakcja

Wielcy Małym 2014. Akcja społeczna na rzecz bezdomnych zwierząt

Tegoroczna odsłona akcji społecznej Wielcy Małym odbywa się pod hasłem „Szczęśliwa siódemka, bo ma dom". To już VII edycja akcji, której celem jest pomoc dla schronisk dla bezdomnych zwierząt oraz propagowanie adopcji. Włączyło się do niej wiele osób ze świata sztuki, aktorów, pisarzy oraz malarzy. W 2010 roku przedsięwzięcie zyskało honorowy patronat małżonki prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

20 grudnia 2014 roku (sobota) o godz. 14:00 w hotelu Bristol Luxury Collection w Warszawie odbędzie uroczysta gala finału VII edycji akcji społecznej Wielcy Małym pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej, połączona z aukcją dzieł sztuki współczesnych polskich artystów.

Podczas gali będzie można również nabyć kalendarze aktorsko-adopcyjne na rok 2015, w których znane osoby fotografują się ze zwierzakami szukającymi domu (35 zł/sztuka) oraz artystyczne z reprodukcjami prac aukcyjnych w nakładzie limitowanym, numerowanym od 1 do 100 (od 50 zł w górę). Całkowity dochód z aukcji zasila schroniska dla bezdomnych zwierząt w Polsce.

Kalendarze Wielcy Małym można także nabyć na aukcjach na Allegro, które rozpoczną się w poniedziałek 15 grudnia, oraz zamawiać bezpośrednio, pisząc na adres: jola@fniz.pl z kopią do elzbieta.bartczak@bkev.pl.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI