Wielka Brytania świętuje narodziny Royal Baby 2

@TowerBridge



O godz. 8.34 w Londynie urodziła się córka Kate Middleton i księcia Williama. Dziewczyna nosi oficjalny tytuł Księżniczki Cambridge.

Wielka Brytania świętuje urodziny kolejnego dziecka w rodzinie królewskiej. Książęca para jest bardzo lubiana i szanowana w kraju. Duża w tym zasługa Kate Middleton, czyli Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Cambridge. Księżna aż do końca marca regularnie pojawiała się publicznie. Na początku ciąży nie czuła się najlepiej, ale potem wróciła do oficjalnych obowiązków.

Od kilku dni Brytyjczycy żyli oczekiwaniem na nowe Royal Baby. Dziś o godz. 6 rano Kate trafiła do szpitala St. Mary’s Hospital, a o godz. 8.34 na świecie pojawiła się mała księżniczka. Informacja pojawiła się najpierw na oficjalnych profilach na Twitterze, a ok.12.30 przed Pałacem Buckingham wystawiono specjalnych komunikat.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link