Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Wyczyść zęby sonicznie

20 lipca 2016 in Styl Życia by redakcja
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst pozwala znacząco poprawić zdrowie jamy ustnej w zaledwie dwa tygodnie.

Zainspirowana fioletem – jednym z najgorętszych trendów w modzie–szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst została opracowana przez analityków trendów, projektantów i specjalistów marki Philips, aby użytkownik mógł w stylowy sposób dbać o zdrowie jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna  to elegancki produkt najwyższej jakości, o potwierdzonej klinicznie skuteczności w usuwaniu do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną. Ponadto badania wykazały, że szczoteczka  nie tylko poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie dwa tygodnie, ale pozwala również uzyskać efekt wybielenia zębów już po pierwszym tygodniu stosowania. A przecież bielsze zęby to coraz ważniejszy elementem w pielęgnacji jamy ustnej.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że użytkownicy produktów marki Philips często sięgają po nowe technologie w życiu codziennym, zwłaszcza, jeśli można je spersonalizować i dostosować do indywidualnych upodobań. Nowa szczoteczka soniczna Philips Sonicare to atrakcyjna propozycja dla osób, które podążają za najnowszymi trendami i chętnie korzystają z dobrodziejstw nowych technologii, które pozwalają na łatwą i skuteczną pielęgnacje jamy ustnej”- mówi Iza Rogulska Communication Manager Philips Personal Health.

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii sonicznej szczoteczka Philips  zapewnia dynamiczny sposób czyszczenia zębów, który dokładnie rozprowadza płyn między zębami i wzdłuż linii dziąseł, dbając o promienny uśmiech użytkowników. Główka szczoteczki s z włosiem w kształcie rombu umożliwia wyjątkowo skuteczne czyszczenie. Unikalnie zaprojektowana główka nowej szczoteczki zapewnia większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej i wybielaniu zębów niż zwykła szczoteczka. Philips Sonicare DiamondClean Amethyst oferuje pięć zindywidualizowanych programów czyszczenia, które pozwalają dostosować mycie zębów do własnych upodobań:

  • Clean – program standardowy zapewniający czystość całej jamy ustnej
  • White – program wybielania, usuwa plamy z powierzchni zębów, aby je wybielić
  • Polish – program wygładzenia, rozjaśnia i poleruje zęby, aby wydobyć ich naturalny blask
  • Gum Care – program, który delikatnie stymuluje i masuje dziąsła
  • Sensitive – program, który zapewnia bardzo delikatne mycie dla wrażliwych zębów

Szczoteczka est wyposażona w dwuminutowy sygnalizator czasu mycia, który ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów (dwie minuty dwa razy dziennie).                                            HX9372 (8)

Dzięki innowacyjnej formie ładowania – szklance indukcyjnej do użytku domowego szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst może stanowić gustowną ozdobę każdej łazienki. Imponująca, trzytygodniowa żywotność baterii, etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB kompatybilną z laptopem oraz kabel sieciowy do ładowarki sprawiają, że Philips Sonicare DiamondClean Amethyst to doskonały wybór dla osób, które często podróżują


Konkurs Briju na Dzień Mamy

Biżuteria to często drobny, a jednak wyjątkowy element, kropka nad „i” każdej perfekcyjnie przygotowywanej stylizacji. I nie tylko. Nadaje indywidualnego charakteru, podkreśla styl i wyróżnia. ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI