Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

6 października 2016 in Styl Życia by redakcja

XI Aukcja Charytatywna dzieł sztuki „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Już po raz XI Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie organizuje aukcję charytatywną, której celem jest zebranie środków na pomoc osobom z chorobami nowotworowymi. Tegoroczna edycja odbędzie się 26 października 2016 r. w gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie. Podczas aukcji zostanie wylicytowanych około 90 dzieł sztuki znanych polskich artystów.

Wśród artystów, którzy przekazali swoje prace znaleźli się m.in. Magdalena Abakanowicz, Stanisław Baj, Natalia Bażowska, Alicja Bielawska, Agata Bogacka, Dobrawa Borkała, Dorota Buczkowska, Iwona Chmielewska, Jan Dobkowski, Wiktor Dyndo, Maurycy Gomulicki, Łukasz Huculak, Bogdan Korczowski, Róża Litwa, Daria Malicka, Franciszek Maśluszczak, Eugeniusz Minciel, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Krzysztof Pająk, Julka Paluszkiewicz, Paweł Pierściński, Kamil Sipowicz, Tomasz Szerszeń, Małgorzata Szymankiewicz, Urszula Wilk, Andrzej Żurek.

Jan Kanty Pawluśkiewicz

Jan Kanty Pawluśkiewicz

Projekt plakatu aukcji, jak co roku opracował charytatywnie –  Andrzej Pągowski

Fundacja powstała w 2004 roku i do chwili obecnej z jej pomocy skorzystało prawie 1900 osób. Głównym celem fundacji jest organizacja i udzielanie pomocy psychologicznej osobom chorym na nowotwory i ich bliskim, oraz profilaktyka i  promocja zdrowia. Do tego służy opracowany przy współpracy specjalistów Integralny Program Zdrowienia, który obejmuje wielostronne działania wspomagające proces leczenia onkologicznego w sferze ciała, umysłu i psychiki.

Głównymi partnerami aukcji są: Muzeum Narodowe w Warszawie, Dom Aukcyjny Rempex. I Artinfo.pl

ogrod-logo


Konkurs Ziaja: pielęgnacja dla niego

Mężczyźni spędzają w łazience znacznie mniej czasu, niż kobiety. Nie oznacza to jednak, że męska skóra jest łatwiejsza w pielęgnacji. Przekonajcie się same i weźcie ...

„Załatw pogodę, ja zajmę się resztą” - wywiad z autorką powieści Renatą Frydrych

Czy można napisać naprawdę ciepłą i zabawną komedię romantyczną, która porusza i w dodatku daleka jest od stereotypów? Okazuje się, że tak. Wydana przez Wydawnictwo ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI