Zakupowe inspiracje na Walentynki

Zbliża się święto zakochanych. Szukasz pomysłu na prezent dla drugiej połówki? A może chcesz sprawić jakiś upominek samej sobie? W końcu Walentynki obchodzą też single – jako dzień, w którym warto zrobić coś miłego dla siebie.
walentynki fot.123rfBielizna?

reklama

W Zalando na tegoroczne Walentynki wybrano zmysłową, kobiecą bieliznę. Taki prezent nie musi być podarunkiem od drugiej połówki. Warto też zrobić coś dla swojego komfortu i dobrego samopoczucia…

A może biżuteria?

Pakamera rozpoczynała swoją działalność jako platforma zrzeszająca twórców handmade. Od 2005 roku portal wciąż się rozwija o designerskie produkty. Biżuteria, a może kubek lub plakat? Nieważne co podarujesz – ważne aby było od serca!

Showroomm

Kibicujesz polskim projektantom? W takim razie musisz koniecznie zobaczyć ich wyjątkowe, designerskie ubrania. Tym razem możesz znaleźć więcej propozycji prezentowych przygotowanych specjalnie z okazji święta zakochanych!

Jeśli wiesz, który zapach lubi najbardziej Twoja druga połówka – to pół sukcesu już za Tobą. Co jednak jeśli wahasz się pomiędzy kilkoma flakonikami? Z pomocą przychodzą walentynkowe trendy zapachowe przygotowane przez Perfumerię.

Nie tylko szpilki

Czy wiecie, że ta francuska Sarenza firma oferuje aż 647 marek obuwia? To tysiące modeli, które czekają na swoich właścicieli i są wysyłane za darmo! Zwłaszcza, że czerwone szpilki to dopełnienie każdej kreacji, nie tylko walentynkowej.

Coś dla mężczyzny

Nie zapominajmy również o propozycjach prezentowych dla mężczyzn. Wersja sportowa lub elegancka – wszystko zależy od gustu, a wszystko znajdziesz w propozycjach od Answear.