Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

12 lutego 2016 in Styl Życia by redakcja

„Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć, czyli homeopatia dla każdego” – zapraszamy na spotkanie autorskie z Beatą Pawłowicz

Obecnie, chcąc prowadzić zdrowy tryb życia, szukając odpowiednich sposobów leczenia, coraz więcej osób korzysta z dobroczynnego działania medycyny integralnej – homeopatii.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

zaproszenie_homeopatiaKsiążka jest zbiorem artykułów, które ukazywały się od marca do grudnia 2015 r. w miesięczniku „Zwierciadło”.

Jej autorka Beata Pawłowicz, dzięki własnym doświadczeniom, pokazała homeopatię jako holistyczną metodę leczenia, nastawioną na traktowanie pacjenta jako całości. Poprzez wywiady z lekarzami, pacjentami, naukowcami, a nawet lekarzem duchownym można zorientować się w licznych możliwościach stosowania leczenia homeopatycznego. Warto poznać doświadczenia i opinie osób, które stosują homeopatie.

Autorka, wspierając się opiniami autorytetów z dziedziny nauk medycznych porusza zagadnienia:

  • leków dla mamy i dziecka,
  • zalet homeopatii dla osób uprawiających sport,
  • w jaki sposób homeopatia pomaga radzić sobie ze stresem i emocjami
  • jak osiągnąć równowagę hormonalną.

Na spotkanie z autorką oraz przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej zapraszamy do Sound Garden Hotel, (ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa), 24 lutego, na godzinę 18.00. W spotkaniu wezmą także udział lekarze, którzy w pracy z pacjentami stosują terapię opartą na homeopatii.

Prelekcję na temat: „Działanie układu odpornościowego człowieka a homeopatia” wygłosi Alina Małmyszko-Czapkowicz, lekarz, specjalista medycyny rodzinnej.

Ponieważ homeopatia, zgodnie z tytułem książki jest naprawdę dla każdego, podczas spotkania zostaną podane naprawdę praktyczne, przydatne w codziennej dbałości o nasze zdrowie, porady.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI