Zimowy wypoczynek w Szwajcarskich Alpach

Szwajcarskie Alpy to idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych. Doskonała infrastruktura narciarska, szeroki wybór tras zjazdowych i zachwycające widoki przyciągają co roku narciarzy i snowboardzistów z całego świata.
Zapraszamy do Grindelwaldu, kurortu leżącego u podnóża majestatycznego masywu Jungfrau oraz Interlaken, miasta w samym sercu Alp Szwajcarskich między jeziorami Thun i Briez. Zimowy wypoczynek w tych kurortach z pewnością dostarczy niesamowitych wrażeń. Warto zrobić sobie chwilę przerwy od szusowania na stokach i wjechać na „wierzchołek Europy” czyli Jungfraujoch, gdzie znajduje się najwyżej położona w Europie stacja kolejowa. Po aktywnie spędzonym dniu można zregenerować siły korzystając z hotelowych atrakcji , wybrać się na wieczorny spacer lub usiąść przy szklance rozgrzewającego napoju w jednej z restauracji.
LTbaner 600x600px ZIMOWA AKCJA 2_v3Fani zimowego szaleństwa mogą od dziś skorzystać z naszej promocji – 30 pierwszych klientów otrzyma 6-dniowy skipass GRATIS do wykorzystania w rejonie Grindelwald – Interlaken. Wybierz aktywny wypoczynek w Alpach szwajcarskich!

reklama

Więcej informacji znajdziesz tutaj