Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

19 listopada 2015 in sens by Hanna Halek

Agnieszka Dygant: Życie na szczęście jest przewrotne

Dlaczego nie została zakonnicą? Czy w jej przypadku proces dojrzewania bywa bolesny, czy raczej przyjemny? I najważniejsze: kto nie boi się Agnieszki Dygant? Ustala Hanka Halek.
fot. Rafał Masłow

fot. Rafał Masłow

Jak sądzisz – czas ci sprzyja?

Czasem tak, czasem nie, ale generalnie chyba tak, bo z czasem po prostu wiesz, kim jesteś, co lubisz i czego nie dasz rady zdzierżyć, choćbyś się bardzo starała. Mniej jest w człowieku hipokryzji. A z zawodowego punktu widzenia? Julii już nie zagram, ale też już o tym nie marzę. Otwierają się inne możliwości.

Jakie?

Możesz na przykład spróbować – spróbować oczywiście – nadać kierunek tzw. karierze. Gdy ma się 40 lat, jest się bardziej wiarygodnym. Również dla samego siebie, bo się sobie ufa. Nie musisz wtedy wszystkich wokół pytać, o co chodzi, co jest dobre, a co słabe, czekać, aż ktoś się nad tobą zlituje i zadzwoni z propozycją. To jest fajne. Czterdziestka to też taki wiek, kiedy jesteś nie za młoda i nie za stara, za przeproszeniem.

Za młoda na śmierć, za stara na snapczata?

Nie używam snapczata ani nawet fejsa. Nie załapałam się. Nie jest mi to potrzebne.

Wiecej w Sensie 12/2015. Kup teraz!

SENS także w wersji elektronicznej


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI