Konkurs Studiowanie ma SENS!

Weź udział w konkursie miesięcznika Sens I wygraj międzyuczelniane studia podyplomowe: Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim o wartości 10 000 zł.
studiowanie ma sens_FINALLaureat otrzyma nagrodę – roczne Międzyuczelniane Studia Podyplomowe „Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim – Yoga dla Firm Rodzinnych”. Studia są realizowane przez Politechnikę Opolską i Uniwersytet Opolski z udziałem fundacji Centrum Współpracy Polska-Indie „Instytut Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu”.

Połączenie tematyki zdrowia i biznesu przy równoczesnym zgłębianiu filozofii Wschodu, diety i medycyny ajurwedyjskiej oraz jogi i medytacji sprzyja rozwojowi osobistemu. Weekendowe sesje (12 zjazdów od piątku do niedzieli z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem) odbywają się w przepięknym Pałacu Sulisław. Zajęcia prowadzą światowej sławy mentorzy, w tym Ambasador Jogi na świecie – Ekscelencja Chandra Mohan Bhandari.

Program studiów opiera się o motto „Jeśli jesteś dobrym menedżerem dla siebie, będziesz dobrym menedżerem w firmie”.

Regulamin konkursu

Nagrodę w postaci Międzyuczelniane Studia Podyplomowe „Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim – Yoga dla Firm Rodzinnych” otrzymała:

Justyna Dylczyk

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu SENS

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »