„Poradnik Pozytywnego Odchudzania”

„Poradnik Pozytywnego Odchudzania”, wydanie specjalne miesięcznika „ZWIERCIADŁO”, jest praktycznym przewodnikiem po świecie odchudzania, diet oraz zasad zdrowego życia.

reklama


Magazyn jest skierowany do wszystkich pragnących skutecznie i zdrowo schudnąć, jak również do tych, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania: gotowania, świadomych zakupów i doboru odpowiednich produktów spożywczych.

Najciekawsze tematy wydania:

  • Ranking diet. Najnowszy ranking magazynu „US News & World Report“ o najskuteczniej odchudzających i najzdrowszych dietach.
  • Detoks: moda czy konieczność. W żywności i wodzie znajdują się pozostałości nawozów sztucznych i metali ciężkich,a w powietrzu wiele szkodliwych substancji. Czy potrzebny nam detoks?
  • Pułapki znanych diet. Za popularnymi dietami częściej niż zbilansowany plan odżywiania kryje się dobry marketing. Ile jest w nich biznesu, a ile zdrowia?
  • Chemia na talerzu. Przewodnik po dobrym jedzeniu, czyli jak się odżywiać bez polepszaczy, wzmacniaczy i konserwantów.
  • Uczulenie na jedzenie. Nie ma dobrej diety dla wszystkich, bo każdy inaczej reaguje na te same składniki pokarmowe. Testy z krwi i badania genetyczne w walce z odchudzaniem

Ważnym elementem „PORADNIKA POZYTYWNEGO ODCHUDZANIA są przepisy na lekkie, zdrowe i niskokaloryczne posiłki, które nie zatruwają organizmu toksynami.