Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

24 kwietnia 2014 in zwierciadło by Promocja

„Poradnik Pozytywnego Odchudzania”

„Poradnik Pozytywnego Odchudzania”, wydanie specjalne miesięcznika „ZWIERCIADŁO”, jest praktycznym przewodnikiem po świecie odchudzania, diet oraz zasad zdrowego życia.

Magazyn jest skierowany do wszystkich pragnących skutecznie i zdrowo schudnąć, jak również do tych, których interesuje tematyka zdrowego odżywiania: gotowania, świadomych zakupów i  doboru odpowiednich produktów spożywczych.

Najciekawsze tematy wydania:

  • Ranking diet. Najnowszy ranking magazynu „US News & World Report“ o najskuteczniej odchudzających i najzdrowszych dietach.
  • Detoks: moda czy konieczność. W żywności i wodzie znajdują się pozostałości nawozów sztucznych i metali ciężkich,a w powietrzu wiele szkodliwych substancji. Czy potrzebny nam detoks?
  • Pułapki znanych diet.  Za popularnymi dietami częściej niż zbilansowany plan odżywiania kryje się dobry marketing. Ile jest w nich biznesu, a ile zdrowia?
  • Chemia na talerzu. Przewodnik po dobrym jedzeniu, czyli jak się odżywiać bez polepszaczy, wzmacniaczy i konserwantów.
  • Uczulenie na jedzenie. Nie ma  dobrej diety dla wszystkich, bo każdy inaczej reaguje na te same składniki pokarmowe. Testy z krwi i badania genetyczne w walce z odchudzaniem

Ważnym elementem „PORADNIKA POZYTYWNEGO ODCHUDZANIA są przepisy na lekkie, zdrowe i niskokaloryczne posiłki, które nie zatruwają organizmu toksynami.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI