Dziennik „dzień po dniu” – konkurs

Jak co roku ogłaszamy konkurs „Zwierciadła” na dziennik.
DziennikNawet jeśli komuś wydaje się, że jego życie jest szare, zapisanie go w formie dziennika doda mu barw, a notowanie bieżących wydarzeń być może zadziała autoterapeutycznie.

reklama

Droga do sukcesu? Szczerość i odwaga.

Dzienniki powinny mieć minimalnie dziesięć stron, ale nie przekraczać 50 stron znormalizowanego maszynopisu (90 tysięcy znaków ze spacjami). Zapis powinien dotyczyć 2015 roku. Czekamy na teksty oryginalne, własne, nigdy do tej pory nie drukowane. Prosimy o nadsyłanie prac pisanych na komputerze, rękopisy przyjmujemy tylko wtedy, jeśli pismo jest czytelne. Nie odsyłamy nadesłanych dzienników, autorom zapewniamy pełną dyskrecję.

Przewidujemy trzy nagrody główne i trzy wyróżnienia. Najlepsze teksty za zgodą autorów wydrukujemy w kolejnych numerach „Zwierciadła”.

Prace z dopiskiem „DZIEŃ PO DNIU” można wysyłać na adres: ul. Postępu 14, piętro 1, 02-676 Warszawa, lub na adres mejlowy: sekretariat@grupazwierciadlo.pl. Prosimy o nadsyłanie dzienników tylko na jeden z podanych adresów, a także o podanie swojego adresu, numeru telefonu, mejla oraz imienia i nazwiska (ewentualnie pseudonimu). Termin nadsyłania dzienników upływa 31 maja 2016 roku.
konkurs_dziennik_02Zobacz regulamin

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu ZWIERCIADŁO

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »