Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

25 maja 2016 in zwierciadło by redakcja

Dziennik „dzień po dniu” – konkurs

Jak co roku ogłaszamy konkurs „Zwierciadła” na dziennik.

DziennikNawet jeśli komuś wydaje się, że jego życie jest szare, zapisanie go w formie dziennika doda mu barw, a notowanie bieżących wydarzeń być może zadziała autoterapeutycznie.

Droga do sukcesu? Szczerość i odwaga.

Dzienniki powinny mieć minimalnie dziesięć stron, ale nie przekraczać 50 stron znormalizowanego maszynopisu (90 tysięcy znaków ze spacjami). Zapis powinien dotyczyć 2015 roku. Czekamy na teksty oryginalne, własne, nigdy do tej pory nie drukowane. Prosimy o nadsyłanie prac pisanych na komputerze, rękopisy przyjmujemy tylko wtedy, jeśli pismo jest czytelne. Nie odsyłamy nadesłanych dzienników, autorom zapewniamy pełną dyskrecję.

Przewidujemy trzy nagrody główne i trzy wyróżnienia. Najlepsze teksty za zgodą autorów wydrukujemy w kolejnych numerach „Zwierciadła”.

Prace z dopiskiem „DZIEŃ PO DNIU” można wysyłać na adres: ul. Postępu 14, piętro 1, 02-676 Warszawa, lub na adres mejlowy: sekretariat@grupazwierciadlo.pl. Prosimy o nadsyłanie dzienników tylko na jeden z podanych adresów, a także o podanie swojego adresu, numeru telefonu, mejla oraz imienia i nazwiska (ewentualnie pseudonimu). Termin nadsyłania dzienników upływa 31 maja 2016 roku.
konkurs_dziennik_02Zobacz regulamin


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI