Komunikacja. Złóż broń, otwórz serce

Gdyby buntownicy z Majdanu i Putin znali zasady transformującej komunikacji, na Ukrainie nie doszłoby do przemocy. Podczas gdy w polityce, biznesie i we własnych domach wciąż jeszcze na różne sposoby do siebie strzelamy, powstają coraz doskonalsze strategie rozwiązywania konfliktów. Dzięki nim być może już za sto lat
światu przestaną przydarzać się wojny, a małżeństwom kłótnie z rzucaniem
porcelaną – mówi trener z Nowej Zelandii dr Richard Bolstad.

Richard Bolstad doktor, nowozelandzki trener i nauczyciel qi gong, twórca metody komunikacji i szybkiego rozwiązywania konfliktów pod nazwą: transformująca komunikacja. Autor światowego bestsellera „Transforming Communication” i warsztatu pod tą nazwą. Prowadzi treningi w Australii, Azji, Ameryce i Europie, w tym także w Sarajewie. Polskę odwiedził kilkakrotnie. W lipcu po raz kolejny zagości w Warszawie.

Uchodzisz za najskuteczniejszego na świecie instruktora wychodzenia z konfliktów. Pracowałeś w Sarajewie, a z twoich podręczników korzystali nie tylko działacze pokojowi w Czeczenii. Tysiące biznesmenów, ale i tysiące skłóconych par wyszło dzięki tobie na prostą. Jak to robisz?

(…)

Więcej w Zwierciadle 06/2014. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej

fot. archiwum prywatne

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu ZWIERCIADŁO

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »