Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

14 lipca 2016 in zwierciadło by Anna Serdiukow

Spotkania: Julia Pietrucha

Wszyscy myślą, że najpierw było kino, a dopiero potem muzyka. Ale to nieprawda. Od początku były melodie w głowie i śpiewane przedstawienia w teatrze. I babcia Marysia, która w dzieciństwie uczyła Julię Pietruchę grać na akordeonie. To jej dedykowany jest debiutancki album „Parsley”.
fot. Rafał Masłow

fot. Rafał Masłow

Dawid Podsiadło mówi, że uwielbia twoją płytę.

Też mi to powiedział. A raczej napisał. I bardzo mnie tym zawstydził i wzruszył.

Debiutancki album i od razu tyle zachwytów.

Nie spodziewałam się takiej reakcji. Chciałam tę płytę wydać dla siebie, dla przyjaciół i dla fanów z YouTube, a tu taki piękny prezent w postaci tylu ciepłych komentarzy. Sporo osób pisze też do mnie na Facebooku – a przecież Internet jest miejscem, które sprzyja anonimowym hejtom – i zawsze są to piękne, szczere wyznania. Aż mnie ciarki czasami przechodzą, jak je czytam. To takie miłe.

Często odpisujesz ludziom?

Jak tu nie odpisywać, jeśli dzielą się ze mną swoim sercem. Mam poczucie, że rzadko możemy sobie pozwolić na szczerość, prostolinijność, radość. Tym bardziej w sieci. Okazuje się, że słuchacze mojej płyty tacy właśnie są.

Więcej w Zwierciadle 08/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI