Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

16 lipca 2015 in zwierciadło by Alina Gutek

Spotkania: Małgorzata Foremniak

Ma za sobą śmierć rodziców, stalking, posuchę w pracy. W najtrudniejszym momencie stanęła przed wyborem: rezygnacja albo transformacja. Małgorzata Foremniak opowiada o zmaganiach w ciemnym pokoju i o tym, jak te przeżycia zmieniły jej stosunek do świata i samej siebie.

Siedzimy przy tym samym stoliku, przy którym rozmawiałyśmy cztery lata temu. Przeżywałaś wtedy trudne chwile. A potem przyszły jeszcze trudniejsze. Ten czas już za tobą?

Rzeczywiście byłam wtedy w trakcie dużych zmian, nie wiedziałam jednak, że zostanę wrzucona już nie na głęboką wodę, ale do Rowu Mariańskiego [śmiech]. Nie przypuszczałam, że będę musiała spotkać się ze sobą na takim poziomie, to dopiero był hardcore.

Wcześniej byłaś w centrum zainteresowania, nagle wokół ciebie ucichło…

Jakoś nie tęskno mi za tym. Ten cały szum medialny to są pozory zainteresowania. Stajesz się tylko pożywką dla innych, przede wszystkim dla mediów. To perforuje człowieka, niszczy go, zabiera energię. Dla mnie „dzisiejszej” to tylko kolejny powód, żeby się uśmiechnąć. Wszystko jest lekcją. Im jest cięższa, tym szybciej możesz się obudzić i dostać kolejną szansę.

fot. Marta Wojtal

Więcej w Zwierciadle 08/2015. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI