Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

18 czerwca 2015 in zwierciadło by Robert-Rient

Spotkania: Natalia Przybysz

Krzyczy, że zapomniała o swoich piersiach i że potrzebuje więcej prawdy w swoich pieśniach – wszystko to na najnowszej płycie. UTWORY NAPISAŁA PO WYJŚCIU Z TERAPII. Natalia Przybysz już nie przypomina łysej nastolatki z Sistars. Mama, partnerka, a przede wszystkim wokalistka opowiada o miłości i o tym, dlaczego wierzy w czyściec.

fot. Marta Wojtal

Skąd ta smutna mina?

Jak się rozluźnię, to jestem smutna. Wydaje mi się zresztą, że to naturalny stan rzeczy, ten niebieski kolor schowany pod sercem. Przemijanie, choroby, śmierć, sam przecież wiesz.

I to ci przychodzi do głowy, gdy się rozluźniasz?

Raczej gdy oczyszczam swój umysł. Dochodzę wtedy do punktu, w którym absolutnie wszystko wydaje się smutne. To nie jest złe doświadczenie, wystarczy się z nim pogodzić i robi się przyjemnie.

Jesteś pogodzona?

Bywam, od czasu do czasu. Potem budzę się w środku kolejnej szarpaniny i okazuje się, że wcale nie jestem ze sobą pogodzona albo że nie jestem pogodzona z kimś obok mnie. Ale nie ma nic złego w smutku, on się na przykład pojawia zupełnie naturalnie, gdy kończę koncert, czyli przygodę swoistego zatracenia, nagle jestem wytrącona z drogi. A lubię iść.

Więcej w Zwierciadle 07/2015. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI