Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Spotkania: Penélope Cruz

Anna Serdiukow
15 października 2015 in zwierciadło by Anna Serdiukow
Przychodzi na wywiad spóźniona godzinę. W szałowej czerwonej sukience mini, ustrojona mieniącą się złotem biżuterią, Na niebotycznie wysokich szpilkach. Ma mokre włosy. Szybko wyjaśnia, że nie zdążyła ich wysuszyć, bo wolała poleżeć dłużej w wannie. Nim zaczniemy, wyrzuci wszystko z torby w poszukiwaniu do dziś nie wiem czego i zamówi przez telefon tapas. Trudno się złościć, bo robi piorunujące wrażenie. Tak, mogłabym napisać, że Penélope Cruz jest piękna i seksowna, mnie jednak uwodzi przede wszystkim jej naturalność, ekspresja i bezpretensjonalność. Olé!

Zawsze pani w takim niedoczasie?

Zawsze. Jeszcze nie odkryłam zaklęcia na zaklinanie czasu, chętnie je poznam. Wszystkie mamy wiedzą, o czym mówię [aktorka i jej mąż Javier Bardem wychowują synka Leonarda i córkę Lunę – przyp. aut.].

Penélope Cruz marzy o poznaniu zaklęcia na zaklinanie czasu? Dziwne, patrząc na panią, można odnieść wrażenie, że dzierży pani nad nim władzę absolutną.

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Kwestia genów, specjalnie nie staram się spowolnić upływu czasu, jeśli o to pani pyta. Jak widać lubię niezdrowe przekąski – najlepiej po północy – niewygodne buty… Co by tu jeszcze dodać? Nie są mi straszne przeciągi, no i uwielbiam długie kąpiele, a to też ponoć nie służy zdrowiu i urodzie.

Jakieś nałogi?

Moje nałogi w dużej mierze zależą od momentu w życiu. Wie pani, jak to jest, złamane serce, nerwowy casting… Coraz mniej tego, wszystko z wiekiem się stabilizuje.

Więcej w Zwierciadle 11/2015. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI