Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Spotkania: Penélope Cruz

Anna Serdiukow
_maintopic_Z11
15 października 2015 in zwierciadło by Anna Serdiukow
Przychodzi na wywiad spóźniona godzinę. W szałowej czerwonej sukience mini, ustrojona mieniącą się złotem biżuterią, Na niebotycznie wysokich szpilkach. Ma mokre włosy. Szybko wyjaśnia, że nie zdążyła ich wysuszyć, bo wolała poleżeć dłużej w wannie. Nim zaczniemy, wyrzuci wszystko z torby w poszukiwaniu do dziś nie wiem czego i zamówi przez telefon tapas. Trudno się złościć, bo robi piorunujące wrażenie. Tak, mogłabym napisać, że Penélope Cruz jest piękna i seksowna, mnie jednak uwodzi przede wszystkim jej naturalność, ekspresja i bezpretensjonalność. Olé!

Zawsze pani w takim niedoczasie?

Zawsze. Jeszcze nie odkryłam zaklęcia na zaklinanie czasu, chętnie je poznam. Wszystkie mamy wiedzą, o czym mówię [aktorka i jej mąż Javier Bardem wychowują synka Leonarda i córkę Lunę – przyp. aut.].

Penélope Cruz marzy o poznaniu zaklęcia na zaklinanie czasu? Dziwne, patrząc na panią, można odnieść wrażenie, że dzierży pani nad nim władzę absolutną.

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Kwestia genów, specjalnie nie staram się spowolnić upływu czasu, jeśli o to pani pyta. Jak widać lubię niezdrowe przekąski – najlepiej po północy – niewygodne buty… Co by tu jeszcze dodać? Nie są mi straszne przeciągi, no i uwielbiam długie kąpiele, a to też ponoć nie służy zdrowiu i urodzie.

Jakieś nałogi?

Moje nałogi w dużej mierze zależą od momentu w życiu. Wie pani, jak to jest, złamane serce, nerwowy casting… Coraz mniej tego, wszystko z wiekiem się stabilizuje.

Więcej w Zwierciadle 11/2015. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI