The Dumplings: Magiczni realiści

fot. Rafał Masłow

Justyna Święs ma 19 lat, Kuba Karaś – 20. Od pięciu lat są razem niemal non stop, bo wspólnie tworzą duet The Dumplings. Koncertują, podróżują, nagrywają, a zapytani, do którego żywiołu najbliżej ich muzyce, odpowiadają jednogłośnie: „Do powietrza i wody, ziemi w nas najmniej”.

fot. Rafał Masłow
fot. Rafał Masłow

„Gdyby mógł Pan przesłuchać i wyrazić opinię” – napisał na Facebooku Kuba do Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego internetowy program „20m2 Łukasza”. Był 29 sierpnia 2013. Kuba przyznaje, że spodziewał się jakiegoś odzewu, ale bardzo nieśmiało. Jakóbiak jednak zareagował natychmiast, a dziś wspomina to tak: „Kompozycje wyjątkowo przypadły mi do gustu. Dopytywałem, czy są autorami muzyki i tekstów, a gdy potwierdzili, wiedziałem już, że chcę ich zaprosić do programu, że jest szansa na pokazanie światu czegoś wspaniałego. Uprzedziłem, że ten wywiad może zmienić ich życie i tak też się stało. Czuję dumę, ale myślę, że beze mnie i tak by zaistnieli, może z lekkim opóźnieniem, ale to było przesądzone. Bo talent obroni się zawsze”.

Więcej w Zwierciadle 08/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu ZWIERCIADŁO

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link