Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

14 lipca 2016 in zwierciadło by Hanna Halek

The Dumplings: Magiczni realiści

Justyna Święs ma 19 lat, Kuba Karaś – 20. Od pięciu lat są razem niemal non stop, bo wspólnie tworzą duet The Dumplings. Koncertują, podróżują, nagrywają, a zapytani, do którego żywiołu najbliżej ich muzyce, odpowiadają jednogłośnie: „Do powietrza i wody, ziemi w nas najmniej”.
fot. Rafał Masłow

fot. Rafał Masłow

„Gdyby mógł Pan przesłuchać i wyrazić opinię” – napisał na Facebooku Kuba do Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego internetowy program „20m2 Łukasza”. Był 29 sierpnia 2013. Kuba przyznaje, że spodziewał się jakiegoś odzewu, ale bardzo nieśmiało. Jakóbiak jednak zareagował natychmiast, a dziś wspomina to tak: „Kompozycje wyjątkowo przypadły mi do gustu. Dopytywałem, czy są autorami muzyki i tekstów, a gdy potwierdzili, wiedziałem już, że chcę ich zaprosić do programu, że jest szansa na pokazanie światu czegoś wspaniałego. Uprzedziłem, że ten wywiad może zmienić ich życie i tak też się stało. Czuję dumę, ale myślę, że beze mnie i tak by zaistnieli, może z lekkim opóźnieniem, ale to było przesądzone. Bo talent obroni się zawsze”.

Więcej w Zwierciadle 08/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI