Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

160cm
5 września 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

160cm mody – kolekcja w minimalistycznym stylu

Wygodne, bezpretensjonalne ubrania to marzenie każdej z nas. Moim ostatnim odkryciem to marka 160cm. Uwiodła mnie nonszalanckimi, miękkimi bluzami, minimalistycznymi topami czy wcale niegrzecznymi, spódniczkami z falbanką.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Marka istnieje od maja 2010. Nazwa pochodzi od wzrostu projektantki – Charlotte, ale nie ogranicza się tylko do osób, które mają 160cm (chociaż moją uwagę właśnie to przykuło, bo ja też mam ok. 160cm wzrostu). Charlotte jest autorką wszystkich projektów, które początkowo szyła sama, lecz wraz z wzrostem popularności i ilości zamówień, większość zleceń zaczęła realizować szwalnia.

Charlotte inspirują przypadkowe sytuacje, a  projektowane przez nią ubrania maja być przede wszystkim wygodne i uniwersalne. Ja znalazłam tą młodą polską markę na facebooku, zamówienie złożyłam mailowo, a odebrałam je osobiście (kolejny plus – możemy poznać autorkę naszej nowej ulubionej sukienki, bluzy czy spodni).

Wyjątkowe, minimalistyczne projekty można obejrzeć na stronie 160cm.pl , w sklepie Encepence na Nowym Świecie lub www.teskoblogstore.com. Od sierpnia można również wpaść i przymierzyć wszystkie aktualne projekty w pracownie 160 cm (Ul. Mokotowska 15, przy pl. Zbawiciela, tel. 798 449 160)., a  już niebawem marka będzie dostępna także w Poznaniu w Fronotrow Boutique.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI