Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

stream

AFFINITY™ – Innowacyjna terapia liftigująca i regeneracyjna

Zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, trądzik czy blizny – to tylko przykłady problemów, z którymi doskonale poradzi sobie Affinity. Nowy zabieg medycyny estetycznej działa zupełnie inaczej, niż znane nam już metody. Jego największą zaletą jest skuteczność i całkowita bezinwazyjność. Z Affinity możesz korzystać bez względu na porę roku.

Skóra starzeje się, traci elastyczność  i staje się sucha na skutek utraty kolagenu. Kluczowym zadaniem zabiegów odmładzających jest uruchomianie procesów prowadzących do wytwarzania tej proteiny.
wiek 56 lat, po 8 zabiegach wykonywanych 1x w miesiącu

Zabieg Affinity polega na wtłoczeniu  w głąb skóry właściwej  przez pory i mieszczki włosowe  czynnego roztworu, który jest podawany pod umiarkowanym ciśnieniem za pomocą mikroaplikatora.  W trakcie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, ani żadnego urazu, jest więc on całkowicie bezinwazyjny. Roztwór zostaje uwięziony w kanałach mieszków i porów, a obecność obcej substancji  sygnalizuje organizmowi wystąpienie uszkodzenia. Symulacja urazu w skórze wywołuje odpowiedź obronną i następuje uruchomienie  procesów regeneracyjnych.

Wytwarzane są nowe komórki kolagenu oraz elastyny i w konsekwencji  zwiększa się gęstość  oraz napięcie skóry. Dochodzi także do regeneracji melaniny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Opatentowana metoda Affinity posiada szerokie zastosowanie, gdyż pobudza naturalne procesy naprawcze organizmu. W zabiegu nie stosuje się igieł, wypełniaczy, znieczuleń  czy energii termicznej.   Nie ma ograniczeń wiekowych do wykonywania  zabiegu.  Przykładowo osoby młode mogą korzystać z Affinity w celu  normalizacji stanu skóry trądzikowej oraz  spłycania blizn potrądzikowych. Po zabiegach odmładzających skóra jest bardziej napięta, gładsza, a zmarszczki spłycone. Ponadto zachodzi efekt liftingu oraz następuje rozjaśnienie przebarwień.

Affinity – zastosowanie
– spłycenie zmarszczek, poprawa gęstości i napięcia skóry
– działanie liftugujące
– normalizacja stanu skóry trądzikowej
– spłycenie blizn
– leczenie nadpotliwości
–  poprawa stanu skóry w przypadku przebarwień, melasmy
– przyspieszenie gojenia ran, blizn

ABACOSUN-znaki uzupe¸niajˆce


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI