Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

AFFINITY™ – Innowacyjna terapia liftigująca i regeneracyjna

Zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, trądzik czy blizny – to tylko przykłady problemów, z którymi doskonale poradzi sobie Affinity. Nowy zabieg medycyny estetycznej działa zupełnie inaczej, niż znane nam już metody. Jego największą zaletą jest skuteczność i całkowita bezinwazyjność. Z Affinity możesz korzystać bez względu na porę roku.

Skóra starzeje się, traci elastyczność  i staje się sucha na skutek utraty kolagenu. Kluczowym zadaniem zabiegów odmładzających jest uruchomianie procesów prowadzących do wytwarzania tej proteiny.
wiek 56 lat, po 8 zabiegach wykonywanych 1x w miesiącu

Zabieg Affinity polega na wtłoczeniu  w głąb skóry właściwej  przez pory i mieszczki włosowe  czynnego roztworu, który jest podawany pod umiarkowanym ciśnieniem za pomocą mikroaplikatora.  W trakcie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, ani żadnego urazu, jest więc on całkowicie bezinwazyjny. Roztwór zostaje uwięziony w kanałach mieszków i porów, a obecność obcej substancji  sygnalizuje organizmowi wystąpienie uszkodzenia. Symulacja urazu w skórze wywołuje odpowiedź obronną i następuje uruchomienie  procesów regeneracyjnych.

Wytwarzane są nowe komórki kolagenu oraz elastyny i w konsekwencji  zwiększa się gęstość  oraz napięcie skóry. Dochodzi także do regeneracji melaniny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Opatentowana metoda Affinity posiada szerokie zastosowanie, gdyż pobudza naturalne procesy naprawcze organizmu. W zabiegu nie stosuje się igieł, wypełniaczy, znieczuleń  czy energii termicznej.   Nie ma ograniczeń wiekowych do wykonywania  zabiegu.  Przykładowo osoby młode mogą korzystać z Affinity w celu  normalizacji stanu skóry trądzikowej oraz  spłycania blizn potrądzikowych. Po zabiegach odmładzających skóra jest bardziej napięta, gładsza, a zmarszczki spłycone. Ponadto zachodzi efekt liftingu oraz następuje rozjaśnienie przebarwień.

Affinity – zastosowanie
– spłycenie zmarszczek, poprawa gęstości i napięcia skóry
– działanie liftugujące
– normalizacja stanu skóry trądzikowej
– spłycenie blizn
– leczenie nadpotliwości
–  poprawa stanu skóry w przypadku przebarwień, melasmy
– przyspieszenie gojenia ran, blizn

ABACOSUN-znaki uzupe¸niajˆce


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI