AFFINITY™ – Innowacyjna terapia liftigująca i regeneracyjna

Zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, trądzik czy blizny – to tylko przykłady problemów, z którymi doskonale poradzi sobie Affinity. Nowy zabieg medycyny estetycznej działa zupełnie inaczej, niż znane nam już metody. Jego największą zaletą jest skuteczność i całkowita bezinwazyjność. Z Affinity możesz korzystać bez względu na porę roku.
Skóra starzeje się, traci elastyczność i staje się sucha na skutek utraty kolagenu. Kluczowym zadaniem zabiegów odmładzających jest uruchomianie procesów prowadzących do wytwarzania tej proteiny.
wiek 56 lat, po 8 zabiegach wykonywanych 1x w miesiącu

reklama

Zabieg Affinity polega na wtłoczeniu w głąb skóry właściwej przez pory i mieszczki włosowe czynnego roztworu, który jest podawany pod umiarkowanym ciśnieniem za pomocą mikroaplikatora. W trakcie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, ani żadnego urazu, jest więc on całkowicie bezinwazyjny. Roztwór zostaje uwięziony w kanałach mieszków i porów, a obecność obcej substancji sygnalizuje organizmowi wystąpienie uszkodzenia. Symulacja urazu w skórze wywołuje odpowiedź obronną i następuje uruchomienie procesów regeneracyjnych.

Wytwarzane są nowe komórki kolagenu oraz elastyny i w konsekwencji zwiększa się gęstość oraz napięcie skóry. Dochodzi także do regeneracji melaniny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Opatentowana metoda Affinity posiada szerokie zastosowanie, gdyż pobudza naturalne procesy naprawcze organizmu. W zabiegu nie stosuje się igieł, wypełniaczy, znieczuleń czy energii termicznej. Nie ma ograniczeń wiekowych do wykonywania zabiegu. Przykładowo osoby młode mogą korzystać z Affinity w celu normalizacji stanu skóry trądzikowej oraz spłycania blizn potrądzikowych. Po zabiegach odmładzających skóra jest bardziej napięta, gładsza, a zmarszczki spłycone. Ponadto zachodzi efekt liftingu oraz następuje rozjaśnienie przebarwień.

Affinity – zastosowanie
– spłycenie zmarszczek, poprawa gęstości i napięcia skóry
– działanie liftugujące
– normalizacja stanu skóry trądzikowej
– spłycenie blizn
– leczenie nadpotliwości
– poprawa stanu skóry w przypadku przebarwień, melasmy
– przyspieszenie gojenia ran, blizn

ABACOSUN-znaki uzupe¸niajˆce