Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Afrykański styl Tous

Aqua PR, materiały prasowe Tous
Aqua PR, materiały prasowe Tous
14 lutego 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Za sprawą uroczego misia Tous to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek super kobiecych dodatków.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W portfolio marki znajdziemy przepiękna biżuterie oraz galanterię i dodatki, takie jak: torby, szaliki czy perfumy i zegarki. Najbardziej rozpoznawalne są te z małym okrągłym misiem.

W tym roku do misia dołączają wzory inspirowane kulturami i plemionami zamieszkującymi „Czarny ląd”. Tous zaprasza nas więc na piękne safari, opływające kryształami, złotem czy czekoladowo brązowymi bawełnianymi nićmi, na których zawisły przepiękne formy inspirowane afrykańskim krajobrazem.

Afrykańska kolekcja jest zarazem bardzo minimalistyczna (królują proste, abstrakcyjne formy) i bogata i ekskluzywna w swoim wyrazie, gdyż to złoto jest głównym kolorem letnich propozycji Tous.

Aqua PR, materiały prasowe Tous / więcej zdjęć w galerii

Oprócz niezwykłej biżuterii, grono wielbicielek znajdą niezwykłe, inspirowane stylem kolonialnym torebki, kuferki oraz kopertówki. Dostępne są w klasycznej bieli i beżach, jak również intensywnych, nasyconych turkusach czy fioletach oraz niezwykle drapieżnych, wężowych wzorach.

Mimo że miś Tous tym razem jest na drugim planie, cala kolekcja prezentuje się niezwykle uroczo i zapewne znajdzie uznanie wśród fashionistek na całym świecie.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI