Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

ALE minimalistyczna biżuteria

redakcja
9 czerwca 2011 in Moda i uroda by redakcja
ALE. To niekonwencjonalne spojrzenie na biżuterię. To nowoczesne formy i geometryczne kształty, które tworzą ręcznie robioną biżuterię – "must have" dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań i ponad wszystko ceniących indywidualizm.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Dla młodej projektantki,  Aleksandry Przybysz, twórczyni marki ALE, najistotniejsza jest  forma, jako przestrzenny układ pewnych elementów. Punktem wyjścia podczas projektowania  jest dwuwymiarowa płaszczyzna, którą przekształca w trójwymiarową formę. W ten sposób minimalistyczna płaszczyzna ze srebra zyskuje kształty fantazyjnych i nieco abstrakcyjnych serpentyn czy romantycznych kokardek.

ALE  to sposób przeobrażenia – determinuje charakter powstałego kształtu. Począwszy od prostych zagięć i załamań, poprzez miękkie i subtelne przejścia, powstają  wzory minimalistyczne  lecz o przemyślanych, zrównoważonych  proporcjach.  Ponadto czyste formy wykonane ze srebra czy mosiądzu uzupełnione zostały o kolorowe wstążki, dzieki czemu biżuteria zyskuje przewrotną, dzieciecą radość i fantazje.

Jak zauważa sama autorka, biżuteria jest  obiektem użytkowym – małą rzeźbą, podkreślającą osobowość zarówno osoby, która ją uformowała, jak i tej która siegneła po wybrany naszyjnik, kolczyki czy bransoletki. 

Biżuteria dostępna w Salt and Pepper.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI