Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Amesanti-wyjątkowe bransoletki

Khaki Showroom, materiały prasowe
Khaki Showroom, materiały prasowe
25 stycznia 2012 in Moda i uroda by redakcja
Amesanti w języku hindi oznacza „spokój w duszy”. To także wiara w to, że każdy człowiek jest wyjątkowy.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tak jak każda bransoletka Amesanti, skomponowana z różnorodnych kamieni półszlachetnych i wielokolorowych kryształków. Amesanti to nie tylko piękna biżuteria, to także ukryte znaczenia i energia zawarta w kamieniu i kolorze. To siła, która oddziałuje na zmysły i samopoczucie. To także sposób, aby podkreślić własną osobowość. Unikatowa kolekcja Amesanti została stworzona z pasji do piękna i różnorodności.

Kolekcja Feelings:

  • Kwarc różowy to kamień miłości. Sprzyja w uczuciach i związkach, dodatkowo sam kwarc chroni przed negatywną energią.
  • Czerwony to symbol ognia i ciepła. Wskazany dla spragnionych sukcesu i doznań zmysłowych. Wymowa czerwieni to: „zauważ mnie i podziel moją pasję”.
  • Kolor brązowy buduje aurę bezpieczeństwa, naturalnie towarzyszy naszemu codziennemu życiu i roztacza atmosferę spokoju.
  • Błękitny kwarc sprzyja samodzielności, wspiera intuicję i ułatwia podejmowanie decyzji. Kolor niebieski podkreśla dążenie do niezwykłości i niepowtarzalności.
  • Perła jest symbolem piękna i doskonałości. Chroni przed niepowodzeniami. Perły oczyszczają uczucia i usuwają negatywne emocje.
  • Zielony wywołuje uczucie spokoju i bezpieczeństwa. Pełni rolę koloru równoważącego, zwiększa optymizm oraz wiarę w siebie i innych.
  • Tygrysie oko. Daje siłę przebicia, znosi blokady emocjonalne i aktywizuje naszą energię. Polecany alergikom.

 

 

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI