Anna Maria S W I M x CAPRICE

Anna Maria Olbrycht , znana i lubiana polska modelka na stałe mieszkająca w Los Angeles, jedna z najbardziej popularnych gwiazd instagramu , zadebiutowała w roli projektantki. Wspólnie z marką CAPRICE promuje swoją pierwsza mini kolekcję kostiumów kąpielowych .


Anna Maria  jest Polką   która postawiła na karierę za granicą  . Czas spędza   miedzy Berlinem , Paryżem, Londynem i Los Angeles. Ma na swoim koncie wiele sesji  i kampanii dla najbardziej znanych tytułow i marek  takich jak L’Oreal czy Marks and Spencer. Znana jest z publikacji w witrynach takich jak playboy.com, last.daze.

reklama

Wielokrotnie promowała bieliznę i kostiumy kąpielowe polskich i  światowych marek zachwycając swoim profesjonalizmem.

Teraz nadszedł czas na jej własną linię.

Kolekcja Anna Maria S W I M x CAPRICE jest pełna zmysłowych fasonów, stworzonych zgodnie z najnowszymi  trendami mody plazowej.  Jednoczęściowe stroje kuszą wiązaniami, podkreślającymi dekolt i talię. Modne sznurowania i głębokie wycięcia w stylu lat 90., nadają kostiumom supermodnego i seksownego szyku! Dwuczęściowe modele zaś , to mix kombinowanych staników i dołów z wycięciami. To idealna mieszanka seksownego szyku z kalifornijskim  lifestylem! Kostiumy dzięki wyjątkowym fasonom podkreślają kobiecą sylwetkę i delikatnie ją modelują. Doskonałej jakości lycra dopasowuje się do sylwetki, a zaproponowana paleta barw nie pozwala pozostać obojętną.

W kolekcji, obok klasycznej czerni, pojawiły się modele w supermodnych odcieniach różu, zieleni oraz ognistej czerwieni.

Anna Maria SWIM X CAPRICE , to kwintesencja wakacyjnego seksapilu i kalifornijskiego luzu! Słoneczne plenery Malibu są tłem sesji wizerunkowej  ,w której możemy podziwiać  piękną Annę Marię , a jej   autorem jest Ian Passmore . Przyglądajmy się uważnie już wkrótce kolejne efekty współpracy  polskiej bombshell z Caprice.

www.caprice.com.pl