Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Anna Poniewierska-forma i styl

redakcja
29 października 2012 in Moda i uroda by redakcja
FashionPhilosophy Fashionweek Polska to prawdziwe święto mody. Podczas 4 dni pełnych mody, designu i stylu swoje wiosenne kolekcje pokazali zarówno młodzi projektanci, jak również ci, których nazwisko już na dobre wpisało się do kanonu polskiej mody. Wśród nich Ania Poniewierska.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Mimo że pogoda zrobiła się iście zimowa, świat mody już dawno żyje sezonem wiosna – lato 2013. Rodzimy Fashionweek też już za nami, a wraz z nim pokazy wiosennych kolekcji polskich projektantów. Wśród nich niezwykła i wyróżniająca się kolekcja Ani Poniewierskiej.

W nadchodzącym sezonie projektantka proponuje minimalizm i elegancję w architektonicznym stylu. Sylwetka skonstruowana jest w prosty, niemalże geometryczny sposób. Nas poziomami dominują piony, które dodają posągowości. Cała kolekcja utrzymana jest w chłodnych odcieniach czerni, bieli i szarości. Kolor pojawia się incydentalnie, w formie plam barwnych, które w połączeniu z teksturą i pobłyskującymi gdzieniegdzie cekinami rozbijają spokój i melancholijny charakter kolekcji.

To, co mi szczególnie podoba się w tej kolekcji, to prostota i ponadczasowość zachowana w bardzo nowoczesnej, czystej formie.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI