Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

antbag-ss2012-ponera-980x453
14 czerwca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Antbag -Intrygujące torebki

ANTBAG to intrygująca nazwa dla torebek. Na początku trochę odpychająca. Ale kiedy zobaczyłam pudełko z robakiem, to już byłam totalnie zaintrygowana.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Antbag by ania to proste, minimalistyczne formy,ale jednak awangardowe. Torebki są bardzo dobrej jakości, bo są wykonane z wysokogatunkowych włoskich skór i elementów. Wszystkie są robione ręcznie. Wszystkie są wyjątkowe, pełne koloru i luksusowe.

Mnie szczególnie urzekła „puchowa” kolekcja- torby „grubaski” (model nasonia) w szalonych (różowy, żółty) i standardowych (brązowy, czarny) kolorach. Niektóre mają geometryczne, intrygujące kształty (model vepsula) lub są miękkie jak woreczki (model lasius). Ja w mojej kolekcji mam model Azteca- piękna kopertówka na wyjście mniej lub bardziej oficjalne.

A dla tych, którzy są eko i nie uznają prawdziwych skór, przygotowano specjalne torebki szyte ze skóry roślinnej (wytwarzanej z drzewa dębu).

Wszystkie do zobaczenia i kupienia na stronie antbags.com, oryginalne i godne uwagi.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI