Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

28 marca 2017 in Moda i uroda by redakcja

„Anti Aging” – wydanie specjalne miesięcznika „Zwierciadło”

Magazyn jest skierowany do osób, które chcą mądrze zadbać o urodę i w efekcie poczuć się młodziej i atrakcyjniej.

Czytelnicy znajdą w nim podpowiedzi, jak bezpiecznie poprawiać defekty urody, korygować i opóźniać procesy starzenia dzięki zabiegom dermatologii i medycyny estetycznej. Jak systematycznie zacząć dbać o siebie, poprawić kondycję skory i samopoczucie. Ponadto przegląd nowości oferowanych przez renomowane placówki medycyny estetycznej i dermatologiczne a także realne ceny tych zabiegów.

Wydanie jest zbiorem porad, trików i zasad, które pomogą współczesnej kobiecie  wyglądać młodziej niż wskazuje metryka, korzystając ze zdobyczy nauki w sposób rozsądny i w zgodzie ze sobą. Podpowiada jakie kuracje pomogą skórze, która po ziemie jest często przesuszona, a zmarszczki i przebarwienia bardziej widoczne. Ponadto w wydaniu korygujące zabiegi na ciało oraz 10 powodów, których nie możesz schudnąć. Po chłodnych miesiącach potrzebna jest regeneracja, dlatego tak ważne jest jak najszybsze dostarczenie skórze wszystkiego, co pomoże jej dojść do siebie: odpowiednich produktów w diecie, wspomagających kosmetyków i zabiegów, stymulujących ją do lepszego funkcjonowania. Przedstawiamy przegląd najskuteczniejszych zabiegów przywracających świetny wygląd po zimie.

POLECANE TEMATY WYDANIA

MŁODA WBREW METRYCE

Na to, jak się starzejemy, w niewielkim stopniu wpływają geny. Od tego jak pielęgnujesz twarz w młodości, będzie zależał twój wygląd w dojrzałym wieku. Skóra ma dobrą pamięć, przypomni po latach wszystkie zaniedbania, ale też odwdzięczy się za systematyczną pielęgnację. Na młodzieńczy wygląd pracujemy same, z pomocą m.in. skutecznych kosmetyków i zabiegów. Warto dobierać je stosownie do wieku skóry, a ten nie zawsze pokrywa się z metryką.

PRAWDZIWA CENA URODY

W Polsce jest coraz więcej gabinetów medycyny kosmetycznej i miejsc zapewniających upiększanie. Niestety w niektórych pojawiają się specjaliści, bez odpowiedniego przygotowania. O tym, jak uniknąć wpadki i co zrobić, jeśli zabieg został źle wykonany rozmawiamy z dr. Andrzejem Ignaciukiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.

DLACZEGO DIETY ODCHUDZAJĄCE TUCZĄ?

Równie ważne jak zabiegi jest dbanie o ciało przez relaks i odżywianie. Podpowiadamy, jak schudnąć bez diety, świadomie i konsekwentnie. Ważne aby niczego nierobie z przymusu, wbrew ciału, ale w zgodzie z nim i z dużą przyjemnością.

ONA I ON GABINECIE

Medycyna estetyczna jest w Polsce coraz popularniejsza. Polki korzystają z niej już regularnie, ale i ich partnerzy coraz śmielej decydują się na zabiegi rewitalizujące skórę czy odmładzające.

ANTI AGING” 1/2017 W SPRZEDAŻY OD  28 marca 2017r.

Dostępne w wersji elektronicznej


Uwaga konkurs! Wiosenna metamorfoza z Mincer Pharma

Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Czy wiesz jednak, że może on występować w czterech formach, co dodatkowo wpłynie na młody wygląd twojej ...

Rodzina przy biurku

Zakup mebli to sprawa, którą często w rodzinie rozważa się bardzo długo i równie długo szuka się odpowiednich modeli. Muszą się podobać przyszłym użytkownikom, być ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI