Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

ARYTON NA FASHION WEEK POLAND

redakcja
Backstage make-up 4
23 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja
ARYTON przedstawił najnowszą kolekcję Jesień-Zima 2013/14 na FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND w Łodzi w DESIGNER AVENUE.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Gościem specjalnym pokazu była Ambasadorka marki ARYTON Małgorzata Kożuchowska, która wystąpiła w kreacji przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Głównym akcentem była kurtka typu bomber uszyta z ręcznie wyszywanej cekinami jedwabnej tkaniny. Kurtka dostępna będzie w limitowanej, ekskluzywnej kolekcji dostępnej tylko w salonie w CH Arkadia wraz z nadejściem jesieni.  Czarne spodnie i białe bluzka z krawatem dostępne będą w kolekcji regularnej.

Pokaz został zrealizowany w reżyserii Katarzyny Sokołowskiej, a stylizacje sylwetek przygotowała Marta Kalinowska, która współpracuje z marką ARYTON jako konsultant ds. kolekcji i wizerunku.

Kolekcja powstała w zespole projektowym firmy pod opieką artystyczną Patrycji Cierockiej – Dyrektor Kreatywnej marki ARYTON.

Kolekcja ARYTON  Jesień-Zima 2013/14 na nowo definiuje kobiecy styl. Z bogactwa mięsistych flauszy, luksusowych wełen oraz lejących połyskujących tkanin wyłania się ultrakobieca sylwetka podkreślona szerokimi pasami i dopasowanymi cięciami. Efekt potęguje zastosowanie futer, cekinów i nowoczesnych tkanin. Kolorystyka przechodzi od ciepłych beży i brązów do intensywnych, elektrycznych błękitów, płynnej miedzi, chłodnej magenty i połyskliwej,  śnieżnej bieli zwieńczonej mroczną kroplą wieczorowej czerni.

Najbardziej zjawiskowymi modelami kolekcji są dwie pelisy. Pelisa uszyta z japońskiej tkaniny technicznej podbita jest karakułami i wykończona futrem lisa. Natomiast druga pelisa podbita jest w całości futrem lisa ręcznie szytym.  Oba produkty z uwagi na swoją ekskluzywność dostępne są jedynie na indywidualne zamówienie, które będzie można składać za pośrednictwem sklepu internetowego. Pelisy dostępne będę w cenach odpowiednio – 10 i 30 tys. zł. Większość pozostałych produktów z kolekcji będzie dostępna w standardowych cenach odpowiadających najwyższej jakości wykorzystanych materiałów i klasie krawiectwa.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI