Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Anna Maria Jopek dla W.KRUK
29 sierpnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Autorska biżuteria Anny Marii Jopek w W.Kruku

Czystość formy, szlachetność i sztuka improwizacji – to główne cechy nowej kolekcji W.KRUK, której inspiracje i szkice stworzyła Anna Maria Jopek we współpracy z projektantką Anną Orską.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

– Mój dziadek był jubilerem w przedwojennym Lwowie, umiłowanie do kruszców szlachetnych i rzemiosła artystycznego muszę mieć w genach – komentuje Anna Maria Jopek. – Biżuteria to dzieło sztuki, z którym możemy obcować tak intymnie jak z muzyką. Ale o ile muzyka, jak tlen wypełnia codzienność pięknem niematerialnym, biżuteria może żyć razem z nami, blisko przy skórze, w związku bardzo namacalnym. W muzyce, jak i w mojej kolekcji, szukam piękna, harmonii, prostoty i stawiam na jakość, trwałość oraz naturalność – dodaje.

Kolekcja, której inspiracje stworzyła Anna Maria Jopek, nosi nazwę VOCALISE. Z terminologii muzycznej jest to całkowita swoboda głosu, improwizacja, która daje nieograniczoną wolność artyście. Podobne cechy znajdziemy w kolekcji – jej różnorodne, geometryczne i czyste formy sprawiają, że każda kobieta może nosić ją w sposób twórczy i oryginalny.

Kolekcja została wykonana z trzech naturalnych elementów: srebra, onyksu i zielonego agatu. Szlifowany onyks jako czysta, chłodna czerń, wprowadza elegancję i styl retro w nowoczesnej odsłonie, zaś zielony agat symbolizuje tętno życia. Pomysł na wykorzystanie tego naturalnego kamienia zrodził się podczas pobytu Anny Marii Jopek w Rio de Janeiro i zwiedzania ogrodu botanicznego, którego intensywna zieleń daje nadzwyczajny zastrzyk energii. W kolekcji znajdziemy również zamiłowanie Anny Marii Jopek do rzeczy szlachetnych i subtelnych oraz tęsknotę za harmonią lat 20-tych i 30-tych. Każdy projekt został ręcznie wykonany, po wnikliwym przyjrzeniu się dostrzegamy grę niuansów i nieskazitelny kunszt jubilerski. Ruchome elementy w wisiorkach czy bransoletkach sprawiają, że kolekcja niejako „gra” na ciele kobiety.

VOCALISE to kolekcja, która wymaga od kobiety inicjatywy i inwencji. Przemyślane rozwiązania sprawiają, iż poszczególne jej elementy można nosić na wiele sposobów i kreatywnie łączyć. Dzięki temu biżuteria nigdy się nie znudzi, a dzięki swojej subtelności ma szansę stać się najlepszą przyjaciółką kobiety.

– Biżuteria nie jest przypadkową rzeczą, jest prezentem otrzymanym od ludzi, których kochamy lub dawanym tym, którzy są dla nas ważni. Dlatego w tę kolekcję włożyłam cały swój zapał i serce – podsumowuje Anna Maria Jopek.

Kolekcja VOCALISE dostępna będzie we wszystkich salonach W.KRUK i na wkruk.pl we wrześniu. Ceny wzorów kolekcji rozpoczynają się od 69 zł.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI