Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe: W.Kruk
Materiały prasowe: W.Kruk
5 maja 2011 in Moda i uroda by Promocja

Autorska kolekcja FIORETTI w salonanach W. Kruk

Między sztuką a biżuterią powstają ręcznie wykonane wzory, które cieszą oko i bawią duszę. Autorska kolekcja FIORETTI to artystyczna przygoda dla kobiet, które poszukują oryginalnej biżuterii w najlepszym wydaniu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

FIORETTI to najnowsza kolekcja autorstwa Anny Orskiej. Inspirowana fauną i florą, motywami zdobień nawiązuje do orientalnego klimatu i bajkowych pejzaży.

Wykonana jest z ceramiki, zachwyca bogactwem ornamentów w formie modrakowych kolibrów, gałązek jabłoni, wiśni i piwonii oraz purpurowych motyli. 

FIORETTI to zamknięte w formie biżuterii bajkowe arcydzieła, wykończone czarnymi onyksami, białymi agatami i ametystem. Nad całością tryumfują ornamenty malowane płatkami złota.

Autorska kolekcja FIORETTI dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI