Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

B.Balenciaga Intense: wibrujący, bogaty, intensywny

22 listopada 2016 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
B. BALENCIAGA INTENSE sławi wizerunek kobiety, która odkrywa swoją ciemniejszą stronę -najprawdziwszą „ja”. Pokazuje najpełniej siłę nowoczesnej kobiety, jej pewność siebie, wolność do wyrażania uczuć i zmysłowości; ujawnia poruszającą głębię emocji i czystej kobiecości.

Głębsza i intensywniejsza interpretacja oryginalnego zapachu, B. BALENCIAGA INTENSE jest kompozycją wibrującą i niezwykłą, która przyciąga owocową eksplozją zielonej herbaty, borówki i edamame (zielonych strączków soi), ostatecznie rozwija się do ciemniejszej, wytrawnej drzewnej nuty cedru, mahoniu i kwiatu królowej jednej nocy. W wyniku fuzji tych składników otrzymujemy elegancki i uzależniający zapach.

Sześciostronny klasyczny projekt flakonu utrzymany jest w kolorystyce ombre z charakterystyczną zakrętka w postaci wyeksponowanego łuku, w wariancie Intense nabiera ciemniejszej, bardziej intensywnej barwy starego wina. Cieniowane szkło flakonu idealnie komponuje się ze srebrnymi i czarnymi detalami, tworząc całość idealnie dopasowaną do silnej i nowoczesnej kobiety, z myślą o której powstał zapach.

Opakowanie, w którym zamknięty został flakon, jest bogatszą wersją klasycznego opakowania B. Balenciaga. Tym razem ma kolor starego czerwonego wina i wyrazistą białą literkę B.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI