Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

COCKTAIL'ME Baji zestaw
12 sierpnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Baji – biżuteria, która zbawia świat

Trzy bransoletki połączone w jedną. Ten sam kolor. Ten sam styl. Ten sam materiał. Oszałamiające wrażenie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Wybuchowa energia ozdób na nadgarstek już najbliższej jesieni zostanie poskromiona dyskretną obrączką, która sprawi, że bransoletki zostaną połączone swoistym węzłem małżeńskim. Miliony połyskujących koralików zamkniętych w jednej kompozycji to nowy, pulsujący trend stworzony nie tylko na próżne potrzeby modowych fashionistek.

Baji to subtelna biżuteria wyrabiana ręcznie w Nepalu. Jej twórcy w ramach filozofii Fairtade czyli Sprawiedliwy Handel, zapewniają pracę młodym dziewczętom, które w ten sposób zarabiają na swoją rodzinę i nie muszą zostać odsprzedane.

Bransoletki z koralikami świetnie komponują się z każdym stylem. Z klasyczną elegancją i nonszalanckim lookiem. Z powracającym do łask stylem hippie i biurowym dress codem. To nowa odsłona znanego już bogatego mankietu, który niepodzielnie króluje na nadgarstkach każdej modnisi.

Biżuteria Baji to filozofia, dzięki której każda z nas może przeciwdziałać niedoli świata. Warto ją mieć na ręku, nie tylko dlatego, że jest piękna, ale też aby okazać swą solidarność.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI