Banana Republic w stylu Mad Man

Banana Republic SS 2013, kolekcja inspirowana Mad Man

Banana Republic to marka, która cieszy się ogromną popularnością za oceanem. To także „przyrodnia siostra” uwielbianego u nas GAPa. Teraz zachwyca nie tylko wyjątkowymi ubraniami, ale także niezwykłą kampanią reklamową.
Co łączy serial Mad Man i markę Banana Republic? Po pierwsze: ogromna popularność – zarówno serial, jak i marka mają ogrom wielbicieli na całym świecie. Po drugie i najważniejsze: niezwykły styl i klasa, zwłaszcza gdy mowa o ubiorach. W nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2013 Banana Republic zachwyca kolekcją inspirowana moda przełomu lat 50. i 60. Stąd też stylistyka kolekcji i kampanii mocno nawiązuje do uwodzącego charakteru bohaterów serialu Mad Man.

reklama

Panelowe sukienki, koszulowe bluzki, spódnice do kolan oraz garnitury, kardigany i dobrze skrojone spodnie to znaki rozpoznawcze wiosennej kolekcji Banana Republic. I choć wydawałoby się, że kolekcja jest elegancka i zachowawcza, projektanci marki udowadniają po raz kolejny, że elegancja nie musi być ani nudna, ani „bezpieczna”. Może być też niezwykle seksowna i pociągająca – tak jak w życiu bohaterów serialu Mad Man.