Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Basic od Jemioła

Aleksandra Mijakoska
Łukasz Jemioł - Basic
Łukasz Jemioł - Basic
27 sierpnia 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Łukasz Jemioł, jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich projektantów młodego pokolenia, startuje z nową autorską linią ubrań "Basic".

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

„Basic” – podstawa. Pojecie to ma ugruntowaną pozycję nie tylko w lingwistyce, ale również w świecie mody. Nie ma już właściwie żadnej cenionej się marki, która w swojej kolekcji nie posiada linii podstawowej. Basic to również najnowsza linia ubrań w kolekcji Łukasza Jemioła.

Proste, minimalistyczne „pasujące do wszystkiego” projekty z linii Basic to przede wszystkim bawełniane t-shirty,  kurtki sukienki czy bluzy. Wszystkie propozycje są niezwykle ascetyczne i klasyczne w formie, przez co stanowić będą idealna podstawę do stworzenia ponadczasowej, klasycznej czy casualowej stylizacji.

W kolekcji dominować będą neutralne beże, brązy, szarości oraz zgaszone odcienie zieleni i granatu, które łatwo będzie zestawić, z najmodniejszymi w nadchodzącym sezonie kamelem czy rudościami.

Kolekcja już niebawem będzie dostępna na mostrami.pl 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI