Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Belong here: Parfois kolekcja jesień /zima

redakcja
Obraz3
10 sierpnia 2015 in Moda i uroda by redakcja
W sezonie jesienno-zimowym 15/16, marka Parfois postawiła na kampanię, która ujawnia bardziej intymne oblicze marki. Korzystając z Teatru Bolhão jako tła, firma zaprosiła francuską aktorkę Norah Lehembre do Porto do odegrania pierwszoplanowej roli w "pierwszym akcie" sezonu FW15/16.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Piękna, seksowna, tajemnicza, autentyczna, a przede wszystkim zakochana w teatrze, Paryżanka  przenosi nas do świata ekstazy, jakiej doświadcza przed wyjściem na scenę, a to wszystko widziane przez pryzmat obiektywu włoskiego fotografa Ilaria Orsini.

Począwszy od linii Belong Here, marka buduje kampanię opartą na świecie show biznesu, uczuciach związanych ze sceną, światłami reflektorów i kulisami tego środowiska. Przekazuje nam różne nastroje aktorki, która próbuje znaleźć swoje miejsce: czy to na scenie czy wśród publiczności. Spacerując po korytarzach teatru, Norah Lehembre jest uosobieniem ducha Parfois, jest kobietą prawdziwą, która w zależności od nastroju, przybiera różne role, podąża za trendami mody, ale nie tracąc charakteru i osobistego stylu. Historia kończy się w momencie, gdy Norah decyduje się zaryzykować i zająć swoje miejsce na scenie.

Marka chce w ten sposób pokazać wszechstronność produktów, obecnych w swojej kolekcji, przeznaczonych dla kobiety nieustraszonej, która nie boi się podejmować ryzyka; ​​w jednej chwili jest w cieniu, nie wyróżnia się, prezentując komfortowy i klasyczny look, a innym razem stoi w świetle jupiterów, ukazując bardziej wyrafinowane oblicze.

Propozycje Parfois na nowy sezon to 6 trendów w środowisku, które jest zarazem teatralne i minimalistyczne. Linie New Romantic, Retro Future, Playful Minimalism, Female Warriors, Oriental Express oraz Shades of Black mają dwie kontrastujące strony: pierwsza jest idealna na co dzień i kojarzy się z wygodą oraz relaksem; druga jest idealna na wieczór, wyrafinowana, elegancka, innowacyjna, z bogatym wykończeniem.

Kontrasty odnajdziemy w całej jesiennej kolekcji. Cisza w garderobie oraz tło hałasów z foyer to dopiero początek…


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI