Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Benetton dla dzieci SS 2013

redakcja
Kolekcja Benetton dla dzieci na wiosnę-lato 2013
Kolekcja Benetton dla dzieci na wiosnę-lato 2013
15 lutego 2013 in Moda i uroda by redakcja
W tym roku Benetton zachwyca szczególnie. Po niezwykłej kampanii na sezon wiosna-lato 2013 dla dorosłych prezentuje niezwykle ładną kolekcję dla dzieci.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

O gustach się ponoć nie dyskutuje. Zwłaszcza ciężko jest o nich rozmawiać z kimś dużo od nas młodszym lub starszym. Benetton jednak postanawia ten dialog międzypokoleniowy ułatwić. W jaki sposób? – Tworząc kolekcję dla najmłodszych, która spodoba się zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

Kwiaty, kraty, zabawne nadruki, wygodne dzianiny, uwielbiane przez wszystkich jeansy oraz wszystkie kolory tęczy, to elementy rozpoznawcze dla niezwykłej kolekcji  Benetton – Toddler. Co istotne, stroje te – powiększone do rozmiarów dla dorosłych także zachwyciłyby nie jednego pasjonata mody.

Kolekcja na wiosnę -lato 2013 dla dzieci to casual w czystej formie. Stroje są ładne i wygodne, a przy tym nie są zbyt „dziecięce”, bo przecież żadne dziecko nie chce wyglądać jak maluch!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI