Biżuteria spersonalizowana dla dzieci

fot: Monika Ciaiolo

Biżuteria personalizowana podbiła rodzimy rynek mody na dobre i wcale nie zanosi się na jej rychły zmierzch. Tymczasem maluchy, tak bardzo kochające naśladować swoje mamy, zapragnęły własnej, niepowtarzalnej kolekcji! Mieniąca się kolorami biżuteria dziecięca od ‘by ilo” umożliwia nie tylko kreatywną personalizację, ale jest przy tym ekologiczna i hypoalergiczna.
Biżuteria autorstwa Ilony Kotkowskiej i Pawła Gniadkowskiego to fantazyjnie skomponowane kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki. Na każdą składa się kolorowy sznureczek, gumka (aby łatwiej wkładać i zdejmować bransoletkę) lub zapinany rzemyk oraz wielobarwne drewniane koraliki i metalowa (hypoalergiczna) część w wybranym dowolnie kształcie: koniczynki, puzzelka, bąbelka, kwiatka, stópki etc., pomyślanym zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Kolekcja jest uniwersalna, więc doskonale wpasuje się zarówno w wakacyjne, jak i już jesienne trendy.

reklama

100% bezpieczeństwa

Wszystkie kształty zostały zaprojektowane tak, żeby nie spowodować uszkodzenia skóry dziecka np. ostrym kantem. Nie znajdziemy tu niczego, co mogłoby narazić zdrowie naszego malucha na szwank. Podstawą materiału z jakiego wykonana jest cała biżuteria jest stal chirurgiczna, która nie uczula i jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Bezpieczne są również sznureczki wykonane z woskowanej bawełny. Biżuteria od ‘by ilo’ jest w 100% HYPOALRGICZNA. Miłym dodatkiem będą ekologiczne woreczki, w których schowamy prezent dla naszego maluszka – wykonane z czystego lnu.

Praktyczna i niezniszczalna

Ani piasek, ani tarcie o twarde przedmioty łatwo nie niszczą metalowej zawieszki oraz grawera. Sznureczki i rzemyki można zmieniać do woli, wciąż nadając biżuterii nowy wyraz.

Namawiamy na wspólną zabawę w tworzeniu niepowtarzalnej biżuterii. Internetowe aplikacje i nieograniczona niczym fantazja w łączeniu poszczególnych elementów mogą sprawić wiele frajdy – i mamie (na stronie znajdzie również kolekcję dla siebie) i dziecku. Kształtów jest 27, w tym dwa rozmiary pomyślane dla bardzo małych dzieci – kółeczko i duo. Te ostatnie cieszą się szczególnym powodzeniem wśród świeżo upieczonych rodziców – z uwagi na miniaturowy rozmiar i przyjazny kształt, chętnie zamawiane są na niemowlęce rączki.

fot: Monika Ciaiolo / więcej zdjęć w galerii

Wybór jest zawieszek duży, a w wykreowaniu niepowtarzalnej biżuterii pomagają specjalne internetowa aplikacje na stronie www.byilo.pl: KREATOR BIŻUTERII oraz GENERATOR POMYSŁÓW. Ta pierwsza służy wykreowaniu oryginalnego kształtu i koloru biżuterii, druga „wspiera” w wyborze graweru: imienia, szczególnej daty, ulubionego superbohatera. A grawerować można niemalże wszystko! Od napisów, tj. dat, imion, zdań, sentencji, poprzez znaki specjalne, takie jak serduszka, koniczynki, po inne, nawet wymyślone symbole.

Dzięki właściwościom stali chirurgicznej oraz ręcznemu polerowaniu każdej zawieszki w biżuterii ‘by ilo’, jak w miniaturowym lusterku rodem z „Alicji po drugiej stronie lustra”, można się przejrzeć i przenieść do zaczarowanego świata! To istotna informacja dla małej damy. 😉