Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123RF.com
123RF.com
27 grudnia 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Błyskotki

Biżuteria. Naszyjniki, pierścionki, bransoletki... Mogłabym oglądać bez końca. Układać w szkatułce, podziwiać. Dziś skupię się na naszyjnikach. Tych niebanalnych, skrajnie różnych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Eyelete to bardzo nowoczesna biżuteria. Na pierwszy rzut oka przypominająca jakieś skomplikowane urządzenie szpiegowskie. A tymczasem jest to przyciągająca wzrok biżuteria w formie miniaturowego teleidoskopu, który dzięki specjalnej optyce zmienia przestrzeń na którą przez niego patrzymy, w kalejdoskopową mozaikę.

Eyelete

Prawie każdy w dzieciństwie miał kalejdoskop i uwielbiał zmieniać w ten sposób rzeczywistość. Eyelete jest nie tylko modnym dodatkiem, pozwala nam powrócić do wspomnień, zaczarować realny świat. Każdy model wykonany z czystego srebra – intrygujący nie tylko wizualnie, ale i w dotyku (dzięki wzorom na powierzchni).

Eyelete stworzyła para młodych projektantów.
www.eyelete.com

Esther&Dorothy

Esther and Doroth

Zupełnie odmienną biżuterię znajdziemy w Esther&Dorothy. Projektantka, Kamila
Podgórska- Gilbert tworzy biżuterię  z oryginalnych elementów z lat 20, 40 XX wieku, ale tez końca XIX wieku, łączy ją z współczesnymi elementami i powstają prawdziwie niepowtarzalne naszyjniki. Wszystkie elementy są czyszczone przez autorkę projektu (z brudu i energii) . To biżuteria z duszą.
www.estherdorothy.pl

Dwie odmienne stylistyki. Dwa różne projekty. Oba bardzo interesujące.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI